Odzież na narty

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Koryna
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 23:32

Odzież na narty

Post autor: Koryna »

Planuję kupić dla całej naszej rodziny odzież narciarską, bo w końcu zdecydowaliśmy się na to, żeby tej zimy całą rodziną wyjechać na narty. Dzieci są już w tym wieku, że spokojnie mogą stawiać swoje pierwsze kroki na stoku, sprzęt planujemy wypożyczyć. No ale właśnie ubrania na narty musimy mieć jednak swoje - dodatkowo przyda się też na pewno odzież termoaktywna. Polecicie?
Nikolla

Re: Odzież na narty

Post autor: Nikolla »

A jakie gogle polecacie dla nastolatka, który dopiero uczy sie jeździć na snowboardzie? Kupić coś lepszego czy raczej nie warto? I czy w ogole potrzebne są gogle do takiego rekreacyjnego w sumie snowboardu?
Miłka

Re: Odzież na narty

Post autor: Miłka »

Miałam podobny dylemat i w końcu zdecydowaliśmy się na gogle z wyższej półki. Młody wybrał sobie boby w sklepie Born On Board. Ponoć jedna z lepszych marek, dostarczali gogle dla zawodników na ostatnich igrzyskach zimowych. Ja się bardzo nie znam, ale syn zachwycony - świetna jakość, bardzo wygodne, fajnie wyglądają.
byka

Re: Odzież na narty

Post autor: byka »

Wiadomo wyjeżdżając góry na narty na przykład trzeba posiadać odpowiednie wyposażenie. Wybór jest naprawdę szeroki i może być trudno zadecydować. Dlatego myślę, że warto sięgnąć do poradnika który z pewnością będzie pomocny https://erazdrowia.pl/kiedy-warto-kupic ... zawodnicze
ODPOWIEDZ