mulan.pl opinie

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2019, 5:40

mulan.pl opinie

Post autor: Dagna »

Cześć forumowicze! Potrzebuję zakupić kilka akcesoriów dla mojego dziecka, takich jak wózek, fotelik do samochodu i różne zabawki. Zastanawiam się gdzie najlepiej zakupić tego typu akcesoria. Myślałam o tym, żeby zrobić zakupy w sklepie mulan.pl. Korzystaliście kiedyś z tego sklepu? Robiliście tam kiedyś jakieś zakupy? Jak oceniacie jakość produktów i szybkość przesyłki? 
Awatar użytkownika
Gloria85
Posty: 34
Rejestracja: 14 kwie 2019, 16:28

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Gloria85 »

Bardzo serdecznie polecam ten sklep! Kupiłam tam wysokiej jakości wózek. Co do wysyłki to przyszła bardzo szybko. O ile dobrze pamiętam to w ciągu kilku dni miałam już zakup u siebie w domu.
Awatar użytkownika
Faustyna1991
Posty: 27
Rejestracja: 01 cze 2019, 13:42

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Faustyna1991 »

Jeśli chodzi o foteliki i wózki, to u mulana jest bardzo duży wybór. Na pewno znajdziesz odpowiedni wózek dla dziecka. Ja akurat kupiłam tam wózek 2 w 1 i według mnie był to strzał w dziesiątkę. Takie rozwiązanie to dla mnie niesamowita wygoda.
Awatar użytkownika
Anita_84
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2019, 11:15

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Anita_84 »

Kupiłam tam ostatnio wózek spacerowy i to była bardzo dobra decyzja. Na temat sklepu mam raczej dobrą opinię. Obsługa klienta jest bardzo miła i pomocna. Mogłam liczyć na poradę i pomoc w zakupie odpowiedniego wózka.
Awatar użytkownika
Poziomka
Posty: 37
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:18

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Poziomka »

Kupuję różne akcesoria dla dziecka w tym sklepie i najbardziej podoba mi się to, że jest taki duży wybór. Ścieżka zakupowa jest bardzo prosta, dzięki czemu łatwo zamówić potrzebne artykuły. Wysyłka też przychodzi bardzo szybko. 
Awatar użytkownika
ota78
Posty: 11
Rejestracja: 31 maja 2019, 2:37

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ota78 »

Ooo kupiłam tam kiedyś zabawki dla dzieci i jestem bardzo zadowolona. Przesyłka przyszła bardzo szybko, a zabawki są wysokiej jakości. Widać, że zrobione z dobrych materiałów, a do tego w optymalnej cenie. 
Awatar użytkownika
diana
Posty: 59
Rejestracja: 10 sie 2019, 9:38

Re: mulan.pl opinie

Post autor: diana »

Również jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie. Kupiłam tam fotelik do samochodu dla córki i później gondolę. Akurat są teraz fajne promocje, więc warto sprawdzać ich stronę. Z fotelika jestem bardzo zadowolona – jest bardzo wygodny dla małej.
Awatar użytkownika
obina_71
Posty: 12
Rejestracja: 08 sie 2019, 20:30

Re: mulan.pl opinie

Post autor: obina_71 »

O ja ostatnio kupiłam tam ten fotelik: https://mulan.pl/iKOOS-ISIZE-Jane-fotelik-samochodowy-0-13-kg-T60-TECH-MOUSE-p207557 i szczerze polecam. Fotelik ma możliwość regulacji zagłówka, dzięki czemu dziecko można wygodnie ułożyć. W dodatku jest bardzo łatwy w montażu.
Awatar użytkownika
Szejma
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 11:50

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Szejma »

Zdecydowanie warto zainwestować w artykuły dla dzieci z tego sklepu. Kupuję tam od wielu lat i zawsze jestem zadowolona. Nigdy nic nie musiałam zwracać, bo artykuły były dobre jakościowo. Obsługa klienta też na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Ładana
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2019, 23:36

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Ładana »

Kupowałam tam różne artykuły i polecam. Jakość bardzo wysoka a cena nie jest wygórowana. Lubię ten sklep i raczej nie znam innego, który byłby tak dobrze wyposażony. Możesz śmiało tam kupować, nie masz się czego obawiać. 
Awatar użytkownika
taka_ja
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:56

Re: mulan.pl opinie

Post autor: taka_ja »

Właściwie to często robię zakupy w tym sklepie i jestem bardzo zachwycona. Jakość zabawek dla dzieci jest naprawdę wysoka – poza tym wybór jest ogromny!
Awatar użytkownika
mirka
Posty: 38
Rejestracja: 20 kwie 2019, 9:19

Re: mulan.pl opinie

Post autor: mirka »

Dokładnie, u mulana można zakupić tylko dobrej jakości rzeczy. Fajne jest też to, że wózki itd. Są w różnych pułapach cenowych – więc tak naprawdę łatwo znaleźć odpowiedni produkt. 
Awatar użytkownika
Melania1980
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2019, 9:26

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Melania1980 »

Co do reklamacji, to również nie ma żadnego problemu. Wszystko poszło szybko, sprawnie i łatwo, jak kiedyś musiałam zareklamować rączkę od wózka. To bardzo dobry sklep.
Awatar użytkownika
karola
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2019, 9:37

Re: mulan.pl opinie

Post autor: karola »

Też kupowałam na mulan.pl wózek. Długo się zastanawiałam jaki model wybrać. Nie byłam pewna czy lepiej kupić spacerówkę, gondolę czy może wózek 2 w 1. Na szczęście Panie z obsługi sklepu we wszystkim mi doradziły. Dzięki temu wiem, że zrobiłam dobry zakup.
Awatar użytkownika
Tekla-81
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwie 2019, 3:33

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Tekla-81 »

Według mnie mulan to miejsce zarówno przyjazne dzieciom, jak i rodzicom. Zawsze znajduję dużo inspiracji w tym sklepie a ścieżka zakupowa jest niezwykle prosta. 
Awatar użytkownika
marietta
Posty: 15
Rejestracja: 04 mar 2019, 0:12

Re: mulan.pl opinie

Post autor: marietta »

Też często zamawiam tam różne artykuły. Ostatnio kupiłam tam wózek https://mulan.pl/MUSSE-2w1-BabyActive-wozek-gleboko-spacerowy-Light-Rose-p197971 i jestem zachwycona. Jest bardzo lekki i ma designerski wzór. Jeśli też podążacie za modą i wychowujecie dziecko, to polecam!
Awatar użytkownika
MartaSz
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:24

Re: mulan.pl opinie

Post autor: MartaSz »

Pamiętam, jak kiedyś bardzo długo szukałam odpowiedniego wózka dla synka. Dopiero w sklepie mulan znalazłam odpowiedni. Tam jest bardzo duży wybór artykułów i nie ma problemu ze zwrotami. Dla mnie to ogromny atut.
Awatar użytkownika
lisa96
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:19

Re: mulan.pl opinie

Post autor: lisa96 »

Również jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Szukałam kiedyś ultralekkiego wózka i tam udało mi się zakupić taki model w dobrej cenie - https://mulan.pl/Julie-Lionelo-lekki-wozek-spacerowy-5-8kg-5lat-Gwarancji-Black-Burgundy-p204286. Serdecznie polecam, przesyłka też doszła do mnie szybko. 
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:54

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Kaja »

Ooo zdecydowanie warto zrobić zakupy u mulana. Wraz z moimi koleżankami mamy bardzo dobrą opinię na temat tego sklepu. Nigdy nie było problemu z reklamacją czy zwrotem, a przesyłka dostarczana była bardzo szybko. 
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:32

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Jagoda »

To zdecydowanie sprawdzony sklep. Zamawiam tam co jakiś czas i nigdy nie było żadnego problemu. Obsługa sklepu też jest miła i pomocna. Polecam, jeśli zależy Ci na szybkich zakupach i sklepie, gdzie jest dużo produktów. 
Awatar użytkownika
Idzia-77
Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2019, 18:10

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Idzia-77 »

Mulan to świetny sklep. Kiedy kupiłam wózek z wadą, to nie było żadnego problemu z reklamacją. Bardzo dobry kontakt z obsługą klienta.
Awatar użytkownika
Jagna_94
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:33

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Jagna_94 »

Bardzo szybka realizacja zamówienia – czekałam na nią mniej niż tydzień. Komunikacja ze sklepem też bardzo dobra. Cieszę się, że to właśnie tam zrobiłam zakupy.
Awatar użytkownika
Zenona1990
Posty: 12
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:37

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Zenona1990 »

Długo szukaliśmy z mężem odpowiedniego wózka dla dziecka i w tym sklepie znaleźliśmy odpowiedni. Bardzo polecam – naprawdę przyjemne zakupy. Byliśmy też w sklepie stacjonarnym i obsługa sklepu jest bardzo miła. 
Awatar użytkownika
Gracja
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:57

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Gracja »

Zamawiałam tam różne artykuły dla dzieci kilkukrotnie i nigdy nie miałam większych problemów. Towar był dobrze zapakowany. Pełen profesjonalizm!
Awatar użytkownika
bogna
Posty: 32
Rejestracja: 31 lip 2019, 7:37

Re: mulan.pl opinie

Post autor: bogna »

Generalnie mam pozytywną opinię na temat tego sklepu. Obsługa była bardzo miła, a przesyłka doszła szybko, towar był dobrze zapakowany. Ceny też tam są dużo niższe niż w innych sklepach. Lubię tam zamawiać. 
Awatar użytkownika
Antonina_90
Posty: 15
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:00

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Antonina_90 »

Bardzo miła obsługa. Specjalnie zadzwonili do mnie, żeby dopytać o kolor wózka. Serdecznie polecam, jeśli ktoś lubi szybkie i bezproblemowe zakupy.
Awatar użytkownika
Leopolda1962
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2019, 18:19

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Leopolda1962 »

Ja też się cieszę, że trafiłam na sklep mulan. Nie lubię robić zakupów chodząc po sklepach – jak dla mnie to marnowanie czasu. U mulana wszystko szybko zamówiłam i kilka dni później było już u mnie w domu. 
Awatar użytkownika
Efrem
Posty: 29
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:24

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Efrem »

Firma bardzo uczciwa, szybko poinformowali mnie o braku produktu i zwrócili zaliczkę. Pomogli mi wybrać odpowiedni fotelik do samochodu dla dziecka. Polecam!
Awatar użytkownika
Aleksa-85
Posty: 40
Rejestracja: 26 mar 2019, 15:26

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Aleksa-85 »

Komunikacja ze sklepem świetna, przesyłka przyszła bardzo szybko. Generalnie jesteśmy z mężem zadowoleni z zakupów. Bardzo dobra jakość artykułów, jak za taką cenę. 
Awatar użytkownika
gracja94
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2019, 5:36

Re: mulan.pl opinie

Post autor: gracja94 »

Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie! Jakość artykułów jest wysoka, widać, że sprzedają rzeczy wykonane z dobrych materiałów. 
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: mulan.pl opinie

Post autor: oktawia »

Uwielbiam sklep http://mulan.pl/, bo mają fajne rzeczy dla dzieci i niemowląt. Zamawiałam tam wózek i fotelik samochodowy i jestem zadowolona z zakupów. Ceny są przystępne, a najważniejsze jest to, że wybór jest bardzo duży. Wszystkie rzeczy można zamówić za jednym kliknięciem.
Awatar użytkownika
Iwona32
Posty: 70
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:56

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Iwona32 »

Moja siostra niedawno została po raz pierwszy mamą, ale wózek akurat ja jej kupiłam. Koleżanka poleciła mi sklep Mulan. Mają tam wózki, foteliki czy ubranka dla dzieci. Słowem: wszystko dla dzieci można tam kupić. Ceny nie są wysokie, co na pewno jest ważne, gdy kupuje się wyprawkę.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Dorota »

Sklep internetowy http://mulan.pl/ jest jednym z moich ulubionych. Mają wiele fajnych i dobrze zrobionych rzeczy dla dzieci. Poza tym zakupy u nich są wygodne, bo większe zamówienie mogę zrobić za jednym kliknięciem. Pozycja obowiązkowa dla każdego rodzica.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:57

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Wiolka »

W sklepie Mulan można znaleźć dosłownie wszystko dla malucha. Wielokrotnie już u nich zamawiałam ubrania i inne rzeczy i wiem, że będę do nich wracać. Nie tylko przez niskie ceny, ale też dobrą jakość towarów i szybki kontakt z ich przedstawicielami.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 50
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:36

Re: mulan.pl opinie

Post autor: bretta »

Tak zachwalacie, to i ja sprawdzę
Awatar użytkownika
Mina
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2019, 21:16

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Mina »

Moim zdaniem jeden z lepszych sklepów tego typu w sieci. Jeśli jeszcze nie byłyście na https://mulan.pl/ to koniecznie nadróbcie zaległości. Super obsługa, ogromny asortyment, ceny bajka. Polecam.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2019, 19:04

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Monia »

Niedawno robiłam zakupy w świetnym sklepie internetowym, Mulan. Jeśli jeszcze tam nie byłyście to najwyższa pora to zmienić. Mają rewelacyjny asortyment dla dzieci i bardzo dobre ceny.
Awatar użytkownika
Arleta43
Posty: 9
Rejestracja: 02 gru 2019, 13:50

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Arleta43 »

Zawsze, gdy muszę kupić coś dziecku, najpierw zaglądam na http://mulan.pl/. Każdy rodzic musi poznać ten sklep, bo można sporo zaoszczędzić. Kupiłam tam spacerówkę i ubranka w okazyjnych cenach. Man nadzieję, że zachęciłam innych rodziców do zakupów u nich.
Awatar użytkownika
Ezgi
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2019, 10:31

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Ezgi »

Uważam, że każdy rodzic powinien zajrzeć do sklepu Mulan. Znajdziecie tam wszystko, co jest niezbędne dla dzieci i niemowląt. Ja zamawiam tam głównie ubranka, bo są tańsze niż w innych sklepach. Ale mają też wózki czy foteliki do karmienia.
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2019, 9:34

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Lejla »

Na http://mulan.pl/ znajdziecie wszystko, czego potrzeba dzieciom i mamom, ale chcę też wspomnieć o cenach. Są przystępne, co jest ważne, bo można od razu kupić więcej ubranek. Paczki zawsze przychodzą szybko, więc sklep wart polecenia.
Awatar użytkownika
Robinia
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2019, 18:14

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Robinia »

Niedawno zostałam mamą, ale bardziej doświadczona koleżanka doradziła mi, żeby całą wyprawkę kupić w sklepie Mulan. Polecam ich wszystkim rodzicom, bo mają ubranka, wózki, foteliki do samochodu i do karmienia. Słowem: wszystko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Dominika
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 14:53

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Dominika »

Sklep internetowy http://mulan.pl/ poleciła mi przyjaciółka, która zawsze tam kupuje artykuły dla swoich dzieci. Jestem jej za to wdzięczna, bo mogę zaoszczędzić, a wiadomo, że rzeczy dla dzieci nie są tanie. Każdy rodzic powinien tam co jakiś czas wchodzić.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:01

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Marta »

Myślę, że sklep Mulan to duże ułatwienie w zakupach dla każdego rodzica. Można tam znaleźć dosłownie wszystko, co potrzebne jest niemowlętom. Paczki przychodzą szybko. Wiem, bo zawsze zamawiam tam butelki czy ubranka. Polecam wszystkim mamom i tatom.
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:02

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Lidka »

Wiele już zostało powiedziane o http://mulan.pl/, ale ja też dodam swoją pozytywną opinię o nich. Od roku ubranka córce kupuję wyłącznie u nich, bo mają dobre ceny i jakość. Co ważne, ich ubrania też są mode, a wiadomo, że dzieci też lubią modnie się ubierać, zwłaszcza dziewczynki.
Awatar użytkownika
Rania
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2020, 5:07

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Rania »

Uważam, że każdy rodzic powinien poznać sklep Mulan. W ich ofercie są wózki dziecięce, foteliki czy ubranka, a ceny są bardzo dobre. Chyba żadnego rodzica nie muszę przekonywać, że rzeczy dla dzieci są drogie, dlatego taki sklep to duże udogodnienie. Jakość ubrań jest bardzo dobra, więc tym bardziej warto tam kupować.
Awatar użytkownika
Polina
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 16:54

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Polina »

Wiele osób chwali sklep http://mulan.pl/ i ja też nie będę inna. Często zamawiam tam ubranka, bo są tanie, a ich jakość jest naprawdę dobra. Poza tym nie muszę biegać po sklepach i stać w kolejkach, co jest wygodne.
Awatar użytkownika
Mamuśka
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:09

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Mamuśka »

Mam bardzo dobrą opinię o Mulan, bo można u nich znaleźć wszystkie niezbędne rzeczy dzieciom. Ceny są ok, ale najważniejsze jest to, że są tam ubrania, wózki czy foteliki, czyli najważniejszy asortyment. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna innym rodzicom.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:23

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Daria »

Uważam, że http://mulan.pl/ powinien poznać każdy rodzic. Paczki zawsze przychodzą szybko, a w jednym sklepie mogę zamówić wszystko, co potrzebne moim dzieciom. Poza tym ceny są przystępne, a każdy wie, że ubrania dla maluchów są drogie.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:24

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Bunia »

Nie znałam Mulan, ale moja koleżanka, która ma już doświadczenie w zakupach dla dzieci, poleciła mi ich. Od tamtej pory większość rzeczy mojej córce kupuję głównie tam. Mają bardzo dobre ceny, a przy wydatkach na niemowlaka to istotna kwestia.
Awatar użytkownika
daga7
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 20:02

Re: mulan.pl opinie

Post autor: daga7 »

Każdy rodzic powinien zajrzeć na http://mulan.pl/, bo mają tam dosłownie wszystko dla dzieci. Ja kupiłam tam spacerówkę, bo zbliża się wiosna i na pewno będziemy chodzić do parku. Wózek jest wygodny i ma mocne zabezpieczenia dla dziecka. Warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
frania8
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 20:04

Re: mulan.pl opinie

Post autor: frania8 »

Pół roku temu zostałam mamą. Każdy wie, że ubranka czy wózki dla dzieci są całkiem drogie, dlatego szukałam sklepu tanie, ale o dobrej jakości. Trafiłam na Mulan i tam zamówiłam mnóstwo rzeczy. Jakość jest naprawdę dobra, a ja mogę zaoszczędzić kilka złotych na ubrankach.
Awatar użytkownika
Bona
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:08

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Bona »

Potwierdzam opinie innych mam. Sklep https://mulan.pl/ jest bardzo dobrym wyborem. Nie ma problemów z zakupami, z dostawą, z wymianą czy zwrotem. Ceny są dobre, a jakość produktów wysoka. Do tego promocje - a to też do mnie przemawia. Wystarczyło zapisać się do newslettera żeby dostać 10% zniżki :D Polecam.
Awatar użytkownika
Tulia
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:10

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Tulia »

Nie znałam sklepu Mulan. Trafiłam tam z polecenia. Niedługo zostanę mamę i moja przyjaciółka poradziła mi, że tam warto zamawiać. I faktycznie warto. Kupiłam już wiele rzeczy m.in. łóżeczko, pościel, przewijak - szybko dostarczają i nic się nie opóźnia. Mam wrażenie, że będę wracała tam częściej, bo ceny są bardzo konkurencyjne, a towary markowe i wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:51

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Migotka »

Dawno nie widziałam tak dużego wyboru artykułów dla dziecięcych jak w https://mulan.pl/. Sklep ciekawie zorganizowany, ceny ok, zakupy tu to prawdziwa przyjemność. Łatwo zamówić towar. Bez problemu dostarczają elementy większe gabarytowo np. wózki. Polecam.
Awatar użytkownika
Alka
Posty: 31
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:54

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Alka »

W sklepie jest cała masa sklepów z artykułami dla dzieci. Ale wybrać najlepszy wcale nie jest trudno. Ja polecam właśnie Mulan, bo moim zdaniem to sklep po prostu świetny w tej kategorii. Prawie całe wyposażenie dla dziecka można kupić w jednym miejscu. Brałam u nich wózek, wanienkę i jeszcze kilka rzeczy. Wszystko wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Cytrynka25
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:56

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Cytrynka25 »

Uważam, że https://mulan.pl/ to bardzo udany sklep. Wszystko ze sobą współgra, i szata sklepu i asortyment. Przyjazna obsługa i dobre ceny. Ja tu kupuję :)
Awatar użytkownika
Marzena
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:57

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Marzena »

Zakupy w Mulan robię praktycznie odkąd moje maleństwo przyszło na świat. Rzadko kupuję w innych miejsca i unikam tego jeśli mogę. Na szczęście bogaty asortyment sklepu nie zmusza mnie do tego. Zamawiam i praktycznie od ręki ma towar w domu. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
czesia91
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:26

Re: mulan.pl opinie

Post autor: czesia91 »

Warto przejrzeć stronę http://mulan.pl/, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu. Ja u nich zamówiłam dosłownie wszystko dzieciom. Mam córki w wieku 5 lat i 2 lat, ale są u nich ubranka dla dzieci w każdym wieku. Widziałam, że mają też wózki i spacerówki.
Awatar użytkownika
julita29
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:28

Re: mulan.pl opinie

Post autor: julita29 »

Sklep Mulan polecam wszystkim rodzicom. Powód jest prosty – można sporo zaoszczędzić. Nie muszę nikogo przekonywać, że rzeczy dziecięce są drogie, dlatego ja wolę zamawiać je w internecie, bo jakość jest równie dobra, a ceny są znacznie niższe niż w marketach.
Awatar użytkownika
tara676
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:46

Re: mulan.pl opinie

Post autor: tara676 »

Zgadzam się, na http://mulan.pl/ można kupić wszystko dla dzieci. Są wózki, ubranka, foteliki do samochodów. Każdy rodzic powinien przejrzeć ich ofertę, bo jest fajna. Ceny są niższe, więc wiele rzeczy można zamówić za jednym zamachem i zapłacić znacznie mniej.
Awatar użytkownika
ksena89
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:48

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ksena89 »

Na Mulan kupiłam wszystkie body i ubranka moim synkom. Mją bardzo dobre ceny, a jakość ubrań jest dobra. Wiem, że w sieciówkach zapłaciłabym więcej, a jakość ciuchów byłaby gorsza. Zamówiłam też u nich foteliki samochodowe, bo mają wszystko dla dzieci.
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ivona »

Ja go akurat nie kojarzę ale mogę polecić jeśli chodzi o wózki x-landera x-cite, jest lekki, zwrotny, ma panel LED i moskitierę. Możesz go teraz zamówić online i wypróbować za darmo, jak Ci nie będzie odpowiadał najwyżej odeślesz
Awatar użytkownika
tirleczik
Posty: 136
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:17

Re: mulan.pl opinie

Post autor: tirleczik »

wózków to ja stamtąd nie kupowałam, wózek mam ale mało kiedy korzystam, jakoś bardziej wolę nosić dziecko w nosidełko, mam taki fajny model od kinder hop - multi grow, które moge regulować na troczki w razie gdyby dziecko się szybciej rozwijało
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Issa7 »

Przyszedł czas zagospodarować pokój mojemu maluszkowi i tak zastanawiam się gdzie kupić meble? Koleżanka poleciła mi sklep https://mukaki.pl/drewniane-lozeczko-sebra , mają tam przykładowo porządne łóżeczko drewniane. Co ciekawe można wybrać model z możliwością wydłużania wraz z wiekiem dziecka.
Elał1233

Re: mulan.pl opinie

Post autor: Elał1233 »

???? Dlaczego ludzie, ktorzy wypowiadaja sie na temat mulan.pl sa zarejestrowani tylko i wylacznie w 2019 i 2020 roku???!!!!!???!!!!???
To jest jakis szajs... Wydaje mi sie, ze sklep specjalnie robi sobie dobra opinie poprzez pisanie samych pozytywow. Na logike, jest mala prawdopodobnosc, ze wszyscy uzytkownicy zalozyli sobie konto po napisaniu tego posta. Poczytajcie sobie na innych forach i tam pisze, ze wiekszosci slep ma rzeczy na stronie a w rzeczywistosci ich nie ma, slaba jakos, przesylki sa uszkodzone itp itd...

Sama przegladalam fora z opinia, poniewaz nie wiem czy oplaca sie w tym sklepie zamawiac...
ODPOWIEDZ