Karuzella.edu.pl - opinie

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
beatrycja_89
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2020, 22:40

Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: beatrycja_89 »

Dziewczyny, nastał najwyższy czas na wybór przedszkola dla mojej córci Uli. Szukam fajnego miejsca w okolicy Bemowa. Zwróciłam uwagę na przedszkole Karuzella. Któraś z Was zapisała tam swoje dzieci?
Awatar użytkownika
emma_86
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:23

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: emma_86 »

Jako mama 6-letniej Asi, śmiało mogę powiedzieć, że nie mogłyśmy wymarzyć sobie lepszego przedszkola. Mają również super ofertę zajęć dodatkowych. Zajęcia taneczne z Panią Nikolą sprawiły, że moja córka marzy o karierze baletnicy : )
Awatar użytkownika
Sabrina_83
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2019, 7:57

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: Sabrina_83 »

W Karuzelli dzieci uczą się między innymi zasad fair play i dyscypliny podczas zajęć sportowych, które prowadzi wykwalifikowana kadra. Moje dzieci w domu mówią tylko o trenerze Aleksandrze :)
Awatar użytkownika
Melania1980
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2019, 9:26

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: Melania1980 »

Jak każdy świadomy rodzic, przykładam wielką wagę do diety mojego dziecka. Zależy mi na tym, żeby produkty które będzie jadła w przedszkolu również były naturalne a posiłki odpowiednio zbilansowane. Na szczęście w Karuzelli nie musze się o to martwić, ponieważ dbają tutaj o każdą alergię i predyspozycje przekazane od rodziców.
Śnieżka

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: Śnieżka »

Bardzo fajnie to wygląda. Szkoda, że u nas nie ma takiego przedszkola. Moja córcia chodzi do publicznego i też jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodatkowo zapisałam ją na zajęcia sensoryczne do https://kidos.pl/zajecia/lublin .
Awatar użytkownika
kornelia87
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 16:13

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: kornelia87 »

W Karuzelli wszyscy rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy. Placówka jest bardzo ekologiczna i świeci przykładem w w wielu kwestiach, takich jak dostęp do dystrybutora filtrującego wodę. Dzieci i rodzice mają dostęp do zdrowej wody, pozbawionej niekorzystnej substancji. Uważam, że to bardzo ważne.
Griża

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: Griża »

Jedno z najlepszych miejsc dla dzieci na mapie Warszawy. Oddając dziecko w ręce opiekunów z Karuzella jestem spokojna, bo wiem, że są pod dobrą opieką. Ma dobrze zorganizowany czas i na pewno się nie nudzi. Wielki plus za to, że do wyboru jest dieta bezmleczna, na czym ogromnie mi zależało.
Leśna

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: Leśna »

Polecam bez mrugnięcia okiem. Moim zdaniem to najlepszy żłobek w Warszawie. Córka uwielbia tam chodzić, a to uważam za najlepszą rekomendację :)
MAŁPISZON_pl

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: MAŁPISZON_pl »

Jeśli chodzi o zabawkach dla dziecka, bardzo polecam domowy plac zabaw dla maluszków od 1,5 lat. To wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny wykonany z drewna.
Wóta

Re: Karuzella.edu.pl - opinie

Post autor: Wóta »

Polecam żłobek Karuzella również ze względu na fantastyczną kadrę, która tam pracuje. Panie opiekunki mają naprawdę świetne podejście do dzieci, wiedzą jak zorganizować czas najmłodszym, żeby te się nie nudziły. Stawiają na naukę poprzez zabawę, bardzo sobie chwalę ich podejście i ogólną atmosferę, która panuje w tej placówce. Naprawdę warto.
ODPOWIEDZ