Do jakiego przedszkola wysłać trzylatka?

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Re: Do jakiego przedszkola wysłać trzylatka?

Post autor: Renna »

W Warszawie z własnego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę także na międzynarodowe niepubliczne przedszkole Tequesta gdzie zapewniają dwujęzyczność, maja grupy wiekowe od 2 do 5 lat i każda z nich ma swoje nauczycielki które mocno angażują się w to żeby maluchy czuły się dobrze i w razie pytań ze strony obsługi zawsze potrafią powiedzieć jak dane dziecko się zachowuje i na co zwrócić uwagę :)
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Do jakiego przedszkola wysłać trzylatka?

Post autor: Kikki »

Wszystkim znajomym polecam Niepubliczne Przedszkole www.promyk.szczecin.pl.Trójka moich dzieci uczęszczała do tego przedszkola. Wszyscy poszli doskonale przygotowani do nauki w szkole. Każde miało możliwość rozwoju swoich zdolności i zainteresowań.
Awatar użytkownika
rina
Posty: 79
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:01

Re: Do jakiego przedszkola wysłać trzylatka?

Post autor: rina »

Nasz czterolatek już drugi rok poszedł teraz do przedszkola językowego Księga Przygód w Opolu, przed przedszkolem chodził do ich żłobka i jestem w pełni zadowolona z ich opieki i zorganizowania nauki http://ksiegaprzygod.pl/oferta/. Oni tam faktycznie uczą dodatkowego języka i mój synek bardzo dobrze się już wysławia w obu :). Mają też świetnych pracowników i opiekunki i przedszkolanki są wysoko wykwalifikowane i znają się na tym co robią, cenowo się jak najbardziej opłaca, polecam.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Do jakiego przedszkola wysłać trzylatka?

Post autor: melka92 »

Postawiłabym na http://tevizja.pl/ ponieważ wiem, że mają tutaj odpowiedni poziom. Dziecko już w przedszkolu uczy się języka angielskiego, co jest dla niego bardzo sporym ułatwieniem w dalszej edukacji. Poza tym świetna jest kreatywność wszystkich nauczycieli i fajnie przygotowane zajęcia.
leńka

Re: Do jakiego przedszkola wysłać trzylatka?

Post autor: leńka »

Ja synka posłałam do prywatnego przedszkola dwujęzycznego Tequesta i choć na początku trochę się obawiałam, to maluch doskonale daje radę. Uczy się języków, rozwija swoje pasje, ma wielu nowych znajomych i cudowne opiekunki - grupą 3-latków zajmuje się p. Magda i Ms. Naomi. Polecam serdecznie, placówka jest regularnie dezynfekowana i ozonowana, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach
ODPOWIEDZ