Czy Wasze dzieci mają jakieś hobby?

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Zenona-81
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 23:46

Czy Wasze dzieci mają jakieś hobby?

Post autor: Zenona-81 »

No właśnie tak jak w temacie, czy Wasze dzieciaki mają jakieś hobby? Co lubią robić? Chodzi mi o takie w wieku późnoprzedszkolnym albo wczesnoszkolnym - chciałabym wzbudzić w córce jakąś pasję, ale mam wrażenie, że nic jej nie interesuje. Chociaż jest jedna rzecz, o której mówi od jakiegoś czasu, chciałaby nauczyć się jeździć konno i dlatego zastanawiam się, czy kupić dla niej na święta bryczesy dziecięce i od stycznia zapisać na lekcje:)
Awatar użytkownika
firt
Posty: 56
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:26

Re: Czy Wasze dzieci mają jakieś hobby?

Post autor: firt »

Bardzo fajnie, że chcesz wspierać pasje dziecka :). Moja córka gra w szachy i układa puzzle. Najbardziej lubi takie zaawansowane, dla dorosłych. Niedawno kupiłam jej kilka puzzli drewnianych z klasycznymi obrazami. Znalazłam je online, w sklepie internetowym Twoje Hobby: https://twoje-hobby.pl/18-drewniane-puzzle Córcia była zachwycona, ułożone puzzle ma na ścianach, są to jej "obrazy". Sklep jest dobrze zaopatrzony, jest tam wiele różnych produktów hobbystycznych, idealnych na przykład na prezent, polecam.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 80
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:46

Re: Czy Wasze dzieci mają jakieś hobby?

Post autor: eapl »

Moja córka uwielbia układanie puzzli, nie interesują ją już te z bajkowymi motywami, czy takie z mniejszą ilością elementów, teraz układa takie puzzle dla dorosłych i super jej to idzie :). Puzzle zamawiam online ze sklepu internetowego Puzzled: https://puzzled.com.pl/tematyczne-c-1.html Oni mają ich szeroki wybór, są tam puzzle w ramce, z motywami klasycznych obrazów, puzzle świąteczne, no i można także zamówić takie, z własny nadrukiem, np. zdjęciem, co jest super prezentem :). Ceny mają korzystne, polecam serdecznie.
eras65

Re: Czy Wasze dzieci mają jakieś hobby?

Post autor: eras65 »

Interesujesz się muzyką? Czujesz, że to coś dla Ciebie niezwykle ważnego. Na pewno w takim wypadku docenisz dobrej jakości profesjonalny sprzęt muzyczny. Polecam w takim wypadku postawić na sprzęt muzyczny ze sklepu Premium Sound. Warto sprawdzić ich ofertę!
enka

Re: Czy Wasze dzieci mają jakieś hobby?

Post autor: enka »

Uważam, że zgłębianie zainteresowań dziecka to najbardziej efektywna forma odnalezienia jego pasji, która z pewnością pomoże w wielu zagadnieniach. Moja córka pokochała zajęcia w formie zabawy z tańcem i śpiewem, no uwielbia to! Dlatego parę miesięcy temu zapisałam ją na treningi capoeiry https://www.capoeiradladzieci.com.pl/ Gorąco polecam takie aktywne hobby dla naszych pociech!
wredota

Re: Czy Wasze dzieci mają jakieś hobby?

Post autor: wredota »

U nas to dzieciaki lubią się układać logicznie, dlatego dla nich na pewno wartościowe będą takie elementy jak puzzle dla dzieci 5 lat. Wiem, że muszę im to porządnie ogarnąć, mam nadzieję, że coś się znajdzie.
ODPOWIEDZ