Ciekawe materiały dydaktyczne

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Rozalinda1986
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 7:45

Ciekawe materiały dydaktyczne

Post autor: Rozalinda1986 »

Cześć. Słyszałyście o Pracowni Twórczej Edukacji? Jestem nauczycielką i zawsze staram się możliwie jak najciekawiej przekazywać wiedzę uczniom, a często też korzystam z różnych pomocy naukowych. Oferta IGOM wydaje się warta uwagi. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Hermana-70
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 0:14

Re: Ciekawe materiały dydaktyczne

Post autor: Hermana-70 »

Moja szkoła współpracuje z IGOM od dawna. Ich pomoce naukowe są nowoczesne, ale i praktyczne i jak żadne inne potrafią zachęcić dzieci do uczestnictwa w zajęciach. Niedługo planujemy zapoznać uczniów z zasadami udzielania pierwszej pomocy, dlatego już teraz zamówiliśmy pakiet multimedialny Szkoła Ratowników. Jestem pewna, że sprawdzi się świetnie:)
Bożenka76

Re: Ciekawe materiały dydaktyczne

Post autor: Bożenka76 »

Cześć, szukam dodatkowych materiałów, które pomogą mojemu dziecku w nauce i ostatnio znalazłam taką stronę https://zmianymamy.pl/. Jest tu sporo książek i artykuły edukacyjne dla dzieci - któraś z Was zamawiałam o,że coś z tej strony i może powiedzieć czy warto? :)
bajków

Re: Ciekawe materiały dydaktyczne

Post autor: bajków »

Moja córka idzie w tym roku po wakacjach do pierwszej klasy szkoły podstawowej, zastanawiam się czy kupić podręczniki używane? znalazłam również bardzo Ciekawą ofertę na tej stronie : https://www.taniaksiazka.pl/ucieklam-z- ... 41305.html Można tam dostać podręczniki, ale również wiele ciekawych książek obyczajowych. Ceny są bardzo niskie, odrobine wyższe niż te za używane, lepiej chyba kupić nowe nie?
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: Ciekawe materiały dydaktyczne

Post autor: Dorota »

W internecie znajdziesz sporo pomocy dydaktycznych. Tutaj jest sporo ciekawych gier https://www.eduksiegarnia.pl/gry-edukac ... edukacyjne . Uważam, że warto łączyć naukę z zabawą, bo podczas układania puzzli czy ciekawych quizów dziecko może wyćwiczyć pamięć. W ofercie można też znaleźć gry ortograficzne, memory, puzzle czy gry towarzyskie. Na pewno taka forma zajęć spodoba się każdemu dziecku.
ODPOWIEDZ