Artykuły dla dzieci z mulan.pl

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Boguslawa_93
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 6:06

Artykuły dla dzieci z mulan.pl

Post autor: Boguslawa_93 »

Dziewczyny, słyszałyście o sklepie mulan.pl? Wydaje mi się, że mają całkiem spory i ciekawy wybór artykułów dla dzieci. Zastanawia mnie tylko, czy jakość tych produktów jest odpowiednia. Wiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
Adrianna-67
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2021, 7:45

Re: Artykuły dla dzieci z mulan.pl

Post autor: Adrianna-67 »

Kiedy pierwszy raz zamówiłam z Mulan krzesełko do karmienia, od razu wiedziałam, że trudno będzie mi się rozstać z tym sklepem. Jakość mogę ocenić zdecydowanie pozytywnie, ceny nie są wysokie, a same zakupy robi się łatwo i przyjemnie. Nic więcej nie trzeba dodawać :)
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 272
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Artykuły dla dzieci z mulan.pl

Post autor: ivona »

Ja o tym sklepie słyszałam, kupowałam tam nawet kilka rzeczy. Ogólnie większość akcesoriów kupiłam online. Nawet wózek zamawiałam też bezpośrednio od x-landera. Tak teraz najwygodniej się robi zakupy, tym bardziej że producent wózka daje możliwość wypróbowania go w domu za darmo
luśka

Re: Artykuły dla dzieci z mulan.pl

Post autor: luśka »

Ja mam ulubiony sklep w którym kupuję artykuły dla dziecka. A ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł tu https://www.bee.pl/jak-odpieluchowac-dz ... -1057.html W tym artykule rodzice znajdą porady jak podejść do tematu odpieluchowania dziecka. Bardzo madry artykuł. A przy okazji można zrobić w tym sklepie zakupy dla dziecka np kupić pieluchomajtki i to w promocyjnej cenie.
hiczungł

Re: Artykuły dla dzieci z mulan.pl

Post autor: hiczungł »

A może jednak artykuły dla dzieci z oferty https://aico.com.pl/oferta-produkty/ ? Muszę przyznać, iż jesteśmy mocno zadowoleni z jakości produktów, które nam podrzucili. Maskotki, jeździdełko, przytulanki , jak i akcesoria dla matki karmiącej zamówiłam właśnie od nich. Jest to niebywale konkretna jakość za jeszcze lepszą cenę - zwróć uwagę na to, co mają w zanadrzu!
ODPOWIEDZ