Zaoczne studia

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Fella
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:01

Zaoczne studia

Post autor: Fella »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
Anetka09
Posty: 212
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:08

Re: Zaoczne studia

Post autor: Anetka09 »

Sama studiowałam dziennie i bardzo mi się podobał taki tryb nauki. Jedyne co bym zmieniła, to zamiast stancji wybrałabym prywatny akademik - https://unibase.pl Jednak w akademiku jest całkiem inne życie i generuje się więcej wspomnień i nawiązuje więcej przyjaźni.
Awatar użytkownika
JaneczkaJanka86
Posty: 44
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:04

Re: Zaoczne studia

Post autor: JaneczkaJanka86 »

Moim zdaniem trzeba się wcześniej zastanowić czy takie studia jakie wybieramy bo możemy się bardzo w przyszłości oszukać.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Zaoczne studia

Post autor: Kamilla36 »

Ja od zawsze jestem zakochana w matematyce, dlatego gdybym miała iść na studia, wybrałabym kierunek, gdzie byłoby jej sporo. Na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Anali ... 873,k.html są dostępne podręczniki do matematyki w dobrych cenach. Zagadnienia poruszane w nich są naprawdę trudne i wymagające
Awatar użytkownika
jankajaneczka
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:02

Re: Zaoczne studia

Post autor: jankajaneczka »

Anetka09 pisze: ↑28 paź 2019, 22:27 Sama studiowałam dziennie i bardzo mi się podobał taki tryb nauki. Jedyne co bym zmieniła, to zamiast stancji wybrałabym prywatny akademik - https://unibase.pl Jednak w akademiku jest całkiem inne życie i generuje się więcej wspomnień i nawiązuje więcej przyjaźni.
oj tak, ja też uwielbiam beztroskie studenckie życie. osoby które nie mieszkają w akademiku tracą połowę życia studenckiego xd na początku mieszkałam w uczelnianym akademiku, ale od tego roku przeniosłam się do prywatnego akademika LAS. standard zdecydowanie się poprawił a atmosfera jest równie studencka, czyli idealne rozwiązanie ;)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Zaoczne studia

Post autor: Sara »

A czy oprócz studiów warto Waszym zdaniem robić sobie jakieś dodatkowe kursy, na przykład z języków obcych? Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -mlodziezy , że na przykład w Szkole Językowej ProfiLingua można się zapisać na taki profesjonalny kurs z języka angielskiego. Co o tym sądzicie? Mi się wydaje, że znajomość języka zawsze się w życiu przyda, bez względu na rodzaj wykonywanej w przyszłości pracy...
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Re: Zaoczne studia

Post autor: Timon »

Studia zaoczne to bardzo fajny pomysł. Jak już masz konkretny kierunek, to moze też tutaj https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 0,54,17845 zobacz sobie czy mają coś do zaoferowania, bo czytałam że mają bardzo fajne kierunki.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 86
Rejestracja: 26 wrz 2019, 0:54

Re: Zaoczne studia

Post autor: madame »

Fella pisze: ↑20 lip 2019, 8:24 Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie...
Program nauczania jest dokładnie taki sam na studiach dziennych, jak i na zaocznych. Różni się jedynie rozkładem materiałów z wiadomych przyczyn. Sama studiowałam w trybie zaocznym zarządzanie na https://wwsb.edu.pl/, bo chciałam dodatkowo zdobywać doświadczenie zawodowe. Zdobytą wiedzę mogłam od razu stosować w praktyce. To mi dało dużą przewagę nad moimi znajomymi. Miałam mniej czasu na imprezy, ale było warto.
Awatar użytkownika
soma
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:47

Re: Zaoczne studia

Post autor: soma »

Zaoczne studia pozwalają na dojazdy z innego miasta, jednak jeśli ułatwić sobie życie warto zamieszkać w mieście akademickim. Zaoszczędzimy w ten sposób wiele pieniędzy i czasu. Jest to też szansa na rozwinięcie swojej kariery. Prywatne akademiki w Polsce to super sprawa, żeby zamieszkać w ładnym pokoju niskim kosztem. Znajdziesz je tutaj: https://unibase.pl/
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 95
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Re: Zaoczne studia

Post autor: kasiunia »

Wybór kierunku studiów jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego człowieka, bo od tego zależy w zasadzie całe nasze życie.
Myślę ,że studia prawnicze to zawsze będzie wiele możliwości na przyszłość.Ludzie zawsze będą potrzebować porad prawnych i ochrony prawnej - tak więc uważam ,że to dobry wybór tym bardziej ,że jest jeszcze w ramach studiów prawniczych wiele możliwości i specjalizacji.
as841

Re: Zaoczne studia

Post autor: as841 »

Czy ktoś z Was myśli o tym, aby studiować chemię? Studiowanie tego kierunku to przede wszystkim dużo praktyki w laboratorium. W takich laboratoriach używa się różne rodzaju substancji, produktów, narzędzi i innych, aby dokonywać różnego rodzaju badań. W laboratorium koniecznie musi się znaleźć również pH metr laboratoryjny .
ODPOWIEDZ