Zamawianie mebli

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
klarysa1986
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 13:06

Zamawianie mebli

Post autor: klarysa1986 »

Hej, zamawiałyście kiedykolwiek meble bezpośrednio u producenta? Ja widziałam ostatnio bardzo ładne garderoby na wymiar w Warszawie. Marzy mi się taka w moim domu, a że cena nie jest wysoka, to na pewno wezmę tę opcję pod uwagę. Sądzicie, że takie wyposażenie jest lepszej jakości niż to, co dostępne w marketach z meblami?
Miśka

Re: Zamawianie mebli

Post autor: Miśka »

Ja nie zamawiam takich mebli, na które trzeba bardzo długo czekać, bo jestem niecierpliwa :) Wybieram meble ze sklepu York
http://www.york-meble.pl są bardzo ładne, dobre jakościowo no i według mnie niezniszczalne, mój syn coś może o tym powiedzieć ;)
kaśka zych

Re: Zamawianie mebli

Post autor: kaśka zych »

Jak dla mnie kuchnia to jedno z najważniejszych i najbardziej uczęszczanych miejsc w domu, także musi być opracowana w każdym calu. Dlatego też firma na którą się zdecydowałam nie mogła być przypadkowa. Po pierwsze przejrzałam internet i sprawdziłam opinie. Potem z 3 najbardziej polecanych (również przez znajomych) wybrałam jedną - http://kgmeble.eu/ . Moja kuchnia jest minimalistyczna, jestem niesamowicie zadowolona z efektu końcowego. Warto było wybrać tę firmę!
ODPOWIEDZ