Wymiana konstrukcji dachowej

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
theway
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2019, 14:48

Wymiana konstrukcji dachowej

Post autor: theway »

Hej, u mojego taty w gospodarstwie poszedł cały dach po ostatniej burzy. Pierwszy raz widzieliśmy ten kręcący sie wiatr. Musimy to szybko odbudować, bo to od spichlerza, a przecież plony są do zebrania. Poradźcie, do kogo iść?
Awatar użytkownika
Devil93
Posty: 58
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:08

Re: Wymiana konstrukcji dachowej

Post autor: Devil93 »

Czasem takie problemy się zdarzają, ale jeśli już,to idź w wiązary opisane tutaj https://mgdachy.pl/wiazary/ , a nie w więźbę. Cenowo to wychodzi korzystniej, ale też i czas realizacji jest krótszy. A na pewno Ci na tym zależy. W ogóle im wcześniej do nich zadzwonisz , tym szybciej znajdą bliski termin,
Awatar użytkownika
mizia
Posty: 69
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:35

Re: Wymiana konstrukcji dachowej

Post autor: mizia »

Zdecydowanie weź MG Domy. To profesjonaliści, dali radę nawet po poprzedniej partaczącej ekipie dachowej. Polecam bo warto.
Sławek11

Re: Wymiana konstrukcji dachowej

Post autor: Sławek11 »

Jak chcesz mieć solidny dach, szybko zrobiony, to zdecyduj sie na dach z prefabrykatów. Zajrzyj sobie na stronę firmy Binder Projekt http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/, robili u nas dach i jesteśmy zadowoleni z ich pracy. Firma prowadzona jest przez doświadczonego projektant posiadający uprawnienia budowlane do projektowania oraz do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Mają wiele realizacji tego typu na swoim koncie, zarówno takich na domach jednorodzinnych, jak i dużych obiektach, typu hale, magazyny itp.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 220
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:01

Re: Wymiana konstrukcji dachowej

Post autor: mczay »

Przy okazji wymiany konstrukcji dachowej na pewno warto zastanowić się nad fotowoltaiką. Niesie ona ze sobą sporo oszczędności, a przy okazji jest przyjazna dla środowiska. Właśnie dlatego tak wiele osób i firm decyduje się na taką inwestycję. Na stronie: https://www.feyenoord24.net/blog/post/j ... v-dla-domu znajduje się artykuł, który szerzej opisuje fotowoltaikę dla domu. Warto poświęcić mu chwilę i bliżej się z nim zapoznać. :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Wymiana konstrukcji dachowej

Post autor: kasiakowa06 »

theway pisze: ↑26 sie 2020, 22:51 Hej, u mojego taty w gospodarstwie poszedł cały dach po ostatniej burzy. Pierwszy raz widzieliśmy ten kręcący sie wiatr. Musimy to szybko odbudować, bo to od spichlerza, a przecież plony są do zebrania. Poradźcie, do kogo iść?
No to czeka Was remont. Dobry dach zrobią Wam w http://www.wiazary-kratowe.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Wymiana konstrukcji dachowej

Post autor: abenda »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://coolklima.pl/
ODPOWIEDZ