Wentylacja na wysokim poziomie

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
agnieszka66
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 8:50

Wentylacja na wysokim poziomie

Post autor: agnieszka66 »

Hej dziewczyny. Zaczęłam się jakiś czas temu zastanawiać, co może wpłynąć na efektywność rekuperacji i doszłam do wniosku, że warto zainwestować w gruntowny wymiennik ciepła. Wiecie coś więcej o tym elemencie? Chętnie poznałabym szczegóły na temat jego skuteczności.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Wentylacja na wysokim poziomie

Post autor: abenda »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://rekuperacja-24.pl/
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Wentylacja na wysokim poziomie

Post autor: Sara »

A skoro już mowa o wentylacji, to jakie wentylatory kanałowe są Waszym zdaniem najlepsze? Czy dostępne na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/56-wentylatory-kanalowe-harmann wentylatory kanałowe Harmann są według Was warte uwagi? Czy ktoś z Was z takich właśnie korzysta?
PaczuŚka

Re: Wentylacja na wysokim poziomie

Post autor: PaczuŚka »

Ja bym zaczęła zupełnie z innej strony. W pierwszej kolejności napisałabym do firm, które zawodowo świadczą usługę serwisu rekuperacji, np.: https://www.ventixserwis.pl/serwis-rekuperacji/. Wyciągnęłabym od nich informację na temat tego, co się najmniej psuje lub najmniej kosztuje a spełnia swoją funkcję. Wydaje mi się, że w ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy, a wiedza przyda się na pewno :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Wentylacja na wysokim poziomie

Post autor: kasiakowa06 »

agnieszka66 pisze: ↑07 lip 2021, 11:21 Hej dziewczyny. Zaczęłam się jakiś czas temu zastanawiać, co może wpłynąć na efektywność rekuperacji i doszłam do wniosku, że warto zainwestować w centrumrekuperacji.pl/gruntowy-wymiennik-ciepla/ gruntowny wymiennik ciepła. Wiecie coś więcej o tym elemencie? Chętnie poznałabym szczegóły na temat jego skuteczności.
Może podpytaj w https://reklim.pl/warszawa-ursynow/ - rekuperacja to ich specjalizacja :)
Obrazek
ODPOWIEDZ