urlop w mieście

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Fella
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:01

urlop w mieście

Post autor: Fella »

Urlop wcale nie musi kojarzyć się z gorącymi plażami, drinkami i leniuchowaniem. My bardzo lubimy aktywne wycieczki i nawet jak mam parę dni urlopu to ogarniamy wycieczkę do któregoś z Polskich miast. Ostatnio byliśmy na bardzo wyczerpującej wycieczce w Warszawie, no ale jest tam co zwiedzać. Dopiero wypoczęliśmy wieczorem w Roots http://therootsbar.com/#section-the-roots Bardzo fajny bar. Ale nogi to już nas mega bolały.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: urlop w mieście

Post autor: betinka »

W Warszawie atrakcyjnych miejsc do zwiedzania jest bardzo dużo. Ja szukalam miejsca w ktorym będziemy doskonale się bawic z naszym ośmiolatkiem. Trafilam na tę stronę https://gdziezdziecmi.pl/miejsca/warszawa/muzeum/ Po długich negocjacjach wybraliśmy Centrum nauki Kopernik. Zabawa, połączona z nauką. Wspaniałe miejsce.
Awatar użytkownika
tęcza
Posty: 82
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:19

Re: urlop w mieście

Post autor: tęcza »

A wiecie, że zabawę połączoną z nauką można także znaleźć w muzeum? Otóż właśnie to, bo niektóre muzea starają się wychodzić na przeciw oczekiwaniom dzieciaków i ich rodzicom i stają się bardziej multimedialne muzeum. Byłam ostatnio w takim muzeum i osobiście uważam,że to bardzo świetny pomysł aby przekazać dzieciakom całą wiedzę poprzez inny przekaz bardziej nowoczesny
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 53
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:16

Re: urlop w mieście

Post autor: motylek »

W mieście można znaleźć różne ciekawe rozrywki. Wystarczy trochę się rozejrzeć :) Świetną opcją jest na przykład możliwość skorzystania z przejażdżki sportowym autem po torze wyścigowym. W tym celu polecam zajrzeć na stronę https://autonator.pl/tor/szczecin-makowice .
bożenkaaa

Re: urlop w mieście

Post autor: bożenkaaa »

Jeśli szukasz ciekawego muzeum w Polsce to polecam zwiedzić fabrykę ceramiki http://ceramiczna-przygoda.pl/ w Bolesławcu gdzie w ramach wizyty można samemu spróbować swoich sił w produkcji naczyń. Bardzo sobie chwalę takie kreatywne miejsca z warsztatami gdzie można się nauczyć i dowiedzieć czegoś nowego, super sprawa!
ODPOWIEDZ