Ubezpieczenie domu

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Kamira-95
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2022, 20:59

Ubezpieczenie domu

Post autor: Kamira-95 »

Mam do Was pytanie dotyczące takiej sprawy jak ubezpieczenie domu. orientujecie się, jak wygląda kwestia zmiany ubezpieczyciela? Z tego co udało mi się dowiedzieć, to okazało się, że konkurencja ma niższe ceny, dokładnie za takie same warunki ubezpieczenia, składka jest niższa o prawie dwadzieścia procent, więc wydaje mi się, że to naprawdę ogromna oszczędność.
lunko

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: lunko »

W ubezpieczeniach można znaleźć różnego rodzaju współprace, jeśli myśli się o pracy agenta ubezpieczeń. Firma https://dfs24.pl/ zatrudnia agentów ubezpieczeń, oferuje współpracę na warunkach franczyzy, a istniejące firmy ubezpieczeniowe również mogą liczyć na skorzystanie z oferty.
Kama

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: Kama »

Odpowiednie ubezpieczenie domu to podstawa, jeżeli chce się zapewnić bezpieczeństwo dla swojego otoczenia i mieć pewność, że w razie kłopotów nie zostanie się na lodzie. Takie pieniądze się potem przydają, choćby do naprawy czy innych spraw.
Natan

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: Natan »

Ubezpieczenia online to także możliwość korzystania z programów lojalnościowych i promocji, które są dostępne wyłącznie dla użytkowników internetowych. Platformy jak https://www.balcia.pl/pl/ często oferują zniżki czy specjalne oferty, zachęcając do korzystania z ich usług cyfrowych. To dodatkowy argument przemawiający za wyborem ubezpieczenia online.
semi889

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: semi889 »

Myślicie już nad jakimś odpowiednim ubezpieczenie, aby ubezpieczyć swoje domy/mieszkania? Nie wiem dokładnie jakie rozwiązanie mogę posiadać, dlatego orientuję się, jakie ubezpieczenia występują na rynku. Na pewno interesującą propozycją jest strona https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm . Tam można znaleźć super rozwiązania.
ODPOWIEDZ