Tłumaczenia

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 38
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Tłumaczenia

Post autor: Bellea »

Macie kogoś sprawdzonego do tłumaczeń? Szukam konkretnie specjalisty od niemieckiego, mam kilka dokumentów do przetłumaczenia. Znalazłam już na stronie http://www.verbo.com.pl ofertę od biura tłumaczeń, może akurat ktoś z was korzystał z ich usług i może coś wiecej na ich temat powiedzieć?
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Tłumaczenia

Post autor: edka »

Wybierając biuro tłumaczeni warto kierować się przede wszystkim jakością przekładów a nie tylko ceną. Za dobre tłumaczenia trzeba trochę zapłacić, ale to się opłaca. Jeśli szukacie profesjonalnych tłumaczeń, to zerknijcie na ofertę biura dogadamycie.pl Tu możecie zlecić wykonanie tłumaczenia dokumentów technicznych i medycznych czy różnych umów. Biuro zatrudnia bardzo dobrych tłumaczy, dzięki czemu przekłady sa bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Maimola
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:44

Re: Tłumaczenia

Post autor: Maimola »

Szukając takiej pomocy warto na pewno postawić na biura tłumaczeń;) Takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl zarówno proponują pomoc dla klientów indywidualnych jak i dla biznesowych. Szybko i bardzo dobrze przetłumaczą dla was każdy praktycznie tekst.
Awatar użytkownika
sempiria
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Tłumaczenia

Post autor: sempiria »

Dokładnie, też jestem zdania, że dokumenty warto oddać do biura tłumaczeń. Nie ma sensu prosić kogoś, kto ogłasza się w internecie, bo taką osobę ciężko zweryfikować, bądź jest to zupełnie niemożliwe. A w tym przypadku jak już zostało wcześniej wspomniane liczy się przede wszystkim jakość tłumaczenia. W wielu przypadkach do przetłumaczenia dokumentów potrzebna jest biegła znajomość słownictwa branżowego i naprawdę ogromnego doświadczenia. Ja kiedyś sama próbowałam zabrać się za takie zadanie. Szukałam różnych materiałów, które mogłyby mi pomóc, tutaj http://e-lingma.pl/ takie znalazłam . Na tej samej stronie znalazłam specjalistów w tym zakresie, więc zdecydowałam się zlecić im to zadanie.
Awatar użytkownika
Acksay
Posty: 56
Rejestracja: 30 gru 2019, 21:07

Re: Tłumaczenia

Post autor: Acksay »

Na pewno jeśli szukacie biura tłumaczeń, które mogłoby przetłumaczyć dla was jakieś dokumenty warto jest sprawdzić ofertę od turbotlumaczenia.pl . Polecam wam to biuro tym bardziej, ze wykonują oni także korekty tekstu już przetłumaczonego. Na prawdę moim zdaniem warto w tym zakresie korzystać z ich usług
Awatar użytkownika
mieciaa
Posty: 95
Rejestracja: 27 sty 2020, 20:08

Re: Tłumaczenia

Post autor: mieciaa »

Nawet jak potrzebujecie przeprowadzić tłumaczenia w ekspresowym tempie możecie liczyć na fachową pomoc biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-ekspresowe/ . Oni posiadają świetnie wyszkolonych specjalistów, którzy sprawnie operują językiem w najróżniejszych branżach. Dlatego nawet dają gwarancję ekspresowego tłumaczenia, jeżeli potrzebujecie praktycznie "na już" coś przełożyć na dowolny język.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: Tłumaczenia

Post autor: Bodzio12 »

ja korzystałam z opcji jaka jest na stronie sprawdzanie tekstu koniecznie zobaczcie bo bardzo ciekawa sprawa. Macie tłumaczenia na różne języki i korekty tekstu online. Bardzo wygodnie i szybko można skontaktować się z osobami które sa w tym temacie doświadczone i wykonują profesjonalnie swoją pracę. Polecam.
ODPOWIEDZ