Targi w Poznaniu

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
ConradA
Posty: 95
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:02

Targi w Poznaniu

Post autor: ConradA »

Organizuję targi w Poznaniu. Dlatego szukam jakiegoś dobrego noclegu. Może https://www.hoteltraffic.pl/ taki hotel się sprawdzi? Umiejscowiony jest w centrum Poznania i wygląda na dobrze wyposażony. Może się sprawdzić dla pracowników, jak myślicie? Dodatkowo w necie ma całkiem dobre opinie, dlatego chyba skorzystam.
Jest jedna rzecz gorsza od absolutnej drętwoty: czuć wszystko.
Awatar użytkownika
Justi
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:53

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: Justi »

Możesz bardziej przybliżyć temat, jakie będą to targi? Teraz coraz więcej firm korzysta z takiej możliwości i wystawia swoje produkty podczas takich eventów. Oczywiście trzeba wiedzieć jak się zaprezentować, wziąć odpowiedni sprzęt ze sobą, ale przynosi to bardzo wiele korzyści. Sami też zdobyliśmy niezliczoną ilość kontaktów, zyskaliśmy nowych klientów, więc takie targi to naprawdę świetna okazja do nawiązywania takich relacji. Jeżeli chodzi o ścianki reklamowe, czy systemy wystawiennicze to koniecznie sprawdźcie ofertę Retio www.retio.pl. Znajdziecie u nich wiele przydatnych produktów, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Inwestycja w tego typu reklamę jest konieczna jeżeli chcecie wypromować swoją działalność.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: oktawia »

To prawda, że dobre stoisko na targach to połowa sukcesu. Ale wbrew pozorom zaprojektowanie takiego stoiska nie jest łatwe. Musi być ono nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też funkcjonalne. Dlatego zaprojektowanie takie stoiska najlepiej zlecić specjalistom. Tutaj https://visionstudio.com.pl/stoiska/ macie namiary na profesjonalnych architektów, którzy zajmują się też taką tematyką.
Kąsek

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: Kąsek »

Moja firma przed tymi targami, zakupiła świetne rollupy i ścianki od - https://www.exact.net.pl/ Ogólnie wszystko świetnie wyglądało :)
świętomarciński

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: świętomarciński »

Generalnie cały obiekt Międzynarodowych Targów Poznańskich jest świetny. Ja tam wprawdzie byłem tylko na koncercie, ale może w przyszłym roku służbowo też się tam pojawię.
O ile niczego znowu nie poprzesuwają, to wydawnictwo pojawi się na którejś z edycji targów książki. Mamy kilka ciekawych pomysłów na to, jak promować czytelnictwo. Nawet przy pomocy trak prostych elementów jak te https://www.qubesystem.pl/lady-targowe- ... icze-qube/ da się przyciągać uwagę. Sprawdzilibyśmy je już w tym roku, ale wiadomo co się działo. Wszelkie targi przeszły w online mode :geek:
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: melka92 »

Warto zadbać o widoczność na targach i zakupić roll up, stojaki na katalogi produktów, ulotki, czy potykacze reklamowe. Ma to kluczowe znaczenia w zdobywaniu klientów. Wiele artykułów ekspozycyjnych znajdziecie w https://smartdesign-expo.com/landing/pr ... entacyjne/
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: Szyszyka »

Fajny pomysł, na targach można znaleźć wielu nowych klientów;) Jeżeli zajmujecie się organizacją takich eventów, zapisaliście się na targi, to też firma https://papilioagency.com/modelki/poznan/ może wam się przydać. Znajdziecie tu hostessy i modelki na wynajem.
oliś5444

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: oliś5444 »

Trzeba próbować różnych rozwiązań jeżeli chodzi o reklamę firmy, pozycjonowanie jest jednym ze skuteczniejszych działań. Sprawdźcie sobie może tu też Hostessy Warszawa od profesjonalnej agencji hostess. Pomogą przy różnych działaniach promocyjnych i na pewno mają doświadczenie w tym, jak zwrócić uwagę potencjalnego klienta.
Barabasz

Re: Targi w Poznaniu

Post autor: Barabasz »

W wielu miastach są organizowane różne targi i de facto to od nas na pewno będzie zależało gdzie będziemy chcieli się pojawić. Na pewno nie możemy w takich sytuacjach zapominać o modułowych stoiskach targowych. Jak udało mi się ustalić to właśnie firma https://expotextil.pl/ takimi rzeczami się zajmuje.
ODPOWIEDZ