tanie meble z internetu

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Tośka

tanie meble z internetu

Post autor: Tośka »

Hej hej wszystkim :) będziemy niebawem robić remont w mieszkaniu i na pewno będziemy wymieniać meble w sypialni i pokoju dzieci. Szukam niedrogich mebli w internecie ale takich dobrych jakościowo by nie musieć ich wymieniać np za 2-3 lata. polecicie jakieś sklepy?
ęwcia

Re: tanie meble z internetu

Post autor: ęwcia »

ja też myśle o remoncie ale jakoś zebrać się nie mogę... wlasnie przerazalo mnie to ze znow bedzie trzeba jezdzic po tych sklepach meblowychj i to wszystko oglądac, dobierać itd. ale może rzeczywiście dobrze jest zamówić je w sieci z dowozem do domu... też się podepnę i chętnie poczytam jakie miejsca polecacie :)
kwiecień Młody

Re: tanie meble z internetu

Post autor: kwiecień Młody »

Drodzy przyjaciele, jeśli są problemy z finansami, kliknij link https://book-of-dead.pl/ i zacznij tam podnosić pieniądze, jestem pewien, że wszystko się ułoży, tak jak ja, a bunt jest bardzo zadowolony
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: tanie meble z internetu

Post autor: Sara »

W internecie rzeczywiście czasami można trafić na niedrogie, a całkiem fajne meble ;) Ostatnio na przykład widziałam fajne regały na buty na stronie internetowej https://sklepabcmeble.pl/506-regaly-na-buty. Jak widać nie mają one wygórowanych cen, więc polecam się rozejrzeć :)
moćka

Re: tanie meble z internetu

Post autor: moćka »

Dziewczyny ja polecam meble z domu meblowego Burzyńskich :) wybór jest przeogromny a przy tym ceny nie są wygórowane. Jakość bez zarzutu :)
Tośka

Re: tanie meble z internetu

Post autor: Tośka »

dzięki za odpowiedzi :) moćka nie ukrywam, że rzeczywiście meble od Burzyńskich są ciekawe, znalazłabym tu na pewno coś dla siebie. A powiedz mi jak z jakością i dostawą ? co Ty u nich kupowałaś ?
moćka

Re: tanie meble z internetu

Post autor: moćka »

Tośka pisze: ↑22 paź 2020, 11:48 dzięki za odpowiedzi :) moćka nie ukrywam, że rzeczywiście meble od Burzyńskich są ciekawe, znalazłabym tu na pewno coś dla siebie. A powiedz mi jak z jakością i dostawą ? co Ty u nich kupowałaś ?
ja zamawiałam u nich meblościankę do salonu i komplet mebli do pokoju syna. Dostawa bardzo szybka, jakość super. Można tu też kupować na raty :)
Tośka

Re: tanie meble z internetu

Post autor: Tośka »

raz jeszcze dziękuje za pomoc :) zamówienie złożyłam w weekend i teraz spokojnie czekam na dostawę. Też skorzystałam z systemu ratalnego, zawsze to mniejszy wydatek jednorazowy a przed świętami to i tak tych wydatków całkiem sporo :)
moćka

Re: tanie meble z internetu

Post autor: moćka »

Tośka pisze: ↑14 gru 2020, 9:50 raz jeszcze dziękuje za pomoc :) zamówienie złożyłam w weekend i teraz spokojnie czekam na dostawę. Też skorzystałam z systemu ratalnego, zawsze to mniejszy wydatek jednorazowy a przed świętami to i tak tych wydatków całkiem sporo :)
i jak tam wrażenia ? Meble już na pewno dotarły i jestem ciekawa Twoich wrażeń :) daj znać koniecznie :) ja też planuję za jakiś czas kolejne zakupy w tym sklepie :)
ODPOWIEDZ