Szkolenia biznesowe

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Szkolenia biznesowe

Post autor: Timon »

Szkolenia to bardzo dobry pomysł, możesz w ten sposób zdobyć wiedzę, która w przyszłości bardzo może Ci się przydać. Na twoim miejscu sprawdziałabym tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ jakie mają szkolenia do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Sara »

Dużo fajnych szkoleń organizuje moim zdaniem firma szkoleniowa Kar Group, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Po każdym ukończonym u nich szkoleniu można otrzymać specjalny certyfikat, który będzie potwierdzeniem nowo zdobytej wiedzy ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
oleszko90
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:23

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: oleszko90 »

Najlepsze szkolenia w jakie można inwestować to szkolenia sprzedażowe. Umiejętność sprzedaży przyda się praktycznie wszędzie. W tym roku w Polsce wystartował projekt znany od 50 lat ze stanów - Integrity Solutions. Ich szkolenia są zupełnie inne od takich standardowych. Metodologia, którą obrali sprawdza się i o tym świadczy fakt, że firma przetrwała 50 lat. Dla osób zainteresowanych zachęcam sprawdzić ofertę tutaj https://integritysolutionspoland.pl/szk ... -warszawa/
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:57

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: elwwi »

Też mieliśmy w firmie szkolenie biznesowe. Sama szukałam firmy, która by zajęła się przeprowadzeniem takiego szkolenia z wystąpień publicznych, których u nas w pracy nie brakuje. Wybór padł na Opowiedz to z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/. To profesjonaliści z dziedziny storytellingu, wypowiadania się przed klientami i kontrahentami. Szkolenie się jak najbardziej udało, a do tego zostało przeprowadzone w dobrej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Kamilla36 »

Kiedyś nie wierzyłam w moc szkoleń, ale teraz już widzę ile one dają. To dzięki nim pracownicy mogą cieszyć się aktualną i rozszerzoną wiedzą, dzięki której są wydajniejsi. Regularne szkolenia dają im też poczucie spełnienia i tym samym motywację do pracy. Nie łatwo jest znaleźć dobre szkolenia, prowadzone przez rzetelną załogę, ale na stronie: https://pracownia-test.pl/ można znaleźć właśnie taką ofertę. Załoga jest doświadczona i zaangażowana, więc szkolenia na pewno będą skuteczne i poprawne merytorycznie. Polecam ;)
Śnieżka

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Śnieżka »

Moim zdaniem świetne, profesjonalne szkolenia ma w swojej ofercie https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ . Można tam znaleźć część darmowych warsztatów. Poza tym wiele z nich ma swoją kontynuację w kolejnych etapach, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Zdzisiek78 »

Jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej oferuje https://emtg.pl/. Zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
ODPOWIEDZ