Strony z ogłoszeniami

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Strony z ogłoszeniami

Post autor: Timon »

Bardzo fajną opcją jest też możliwość kupowania różnych rzeczy na stronach z ogłoszeniami. Można znaleźć najróżniejsze bezpłatne ogłoszenia, także jeśli chodzi o kupno auta czy nieruchomości. Warto poszperać w tym celu w sieci.
Awatar użytkownika
mieciaa
Posty: 95
Rejestracja: 27 sty 2020, 20:08

Re: Strony z ogłoszeniami

Post autor: mieciaa »

No, a może ktoś z was kojarzy również serwis ogłoszeniowy https://clixs.pl/ ? Tam można znaleźć najróżniejsze darmowe ogloszenia. Wszystko ładnie posegregowane w poszczególnych kategoriach, także łatwo znaleźć to co się szuka. Zresztą też możecie tam skorzystać z wyszukiwarki, która też wam uprości cały ten proces. Najlepiej jak sami sprawdzicie jaki to świetny serwis.
Awatar użytkownika
tirleczik
Posty: 136
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:17

Re: Strony z ogłoszeniami

Post autor: tirleczik »

Fajne ogłoszenia własnie można znaleźć na portalu Darmowe ogłoszenia online polska mają sporo ciekawych i konkretnych propozycji oraz co najważniejsze, jak Wy chcecie wystawić ogłoszenie to jest to totalnie za free :)
Awatar użytkownika
tęcza
Posty: 82
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:19

Re: Strony z ogłoszeniami

Post autor: tęcza »

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo różnych możliwości w internecie. Takie mamy czasy i tego też od nas wymagają. Dlatego nawet jeśli chodzi o kupno jakieś nieruchomości coraz częściej korzystamy z ofert zamieszczonych w internecie. Tak jak chociażby tutaj https://szukajlokum.pl/nieruchomosci/sprzedaz/lubuskie można znaleźć bardzo dużo ciekawych ofert wartych rozważania
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Strony z ogłoszeniami

Post autor: Juliaa »

A jakiego rodzaju ogłoszeń poszukujecie? Jeśli chodzi o nieruchomości to zdecydowanie polecam https://www.dobryadres.pl/material,biur ... i,245.html . W jednym miejscu macie bardzo wiele biur nieruchomości zebranych , dzięki czemu różnego rodzaju ofert dot. domów, mieszkań, działek itp. jest o wiele wiele więcej. Dobre są takie miejsca.
ODPOWIEDZ