Spadek

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Spadek

Post autor: babeczka90 »

Jeśli chodzi o kwestie tak trudne i delikatne jak spadki Białystok należy postawić na osoby, które temat dobrze znają i rozumieją. Ważne jest także aby wszystko było w tym wypadku dopięte na ostatni guzik. Zajrzyj więc na stronę https://kancelariaprobono.pl/spadki/ i poznaj najlepszych i najbardziej doświadczonych prawników w tej dziedzinie, którzy bez wątpienia pomogą w uzyskaniu najlepszego wyniku sprawy.
Kaśka

Re: Spadek

Post autor: Kaśka »

Mi przy sprawie spadkowej po ciotce (samotna osoba, o której istnieniu nie do końca wiedziałam) pomagała pani radca prawny Magdalena Adamczewska - www.adamczewska.com.pl/ i wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Sprawa miała wiele wątków, wiele spraw trzeba było wyjaśniać, prostować zapisy w różnych dokumentach. Pani mecenas poradziła sobie ze wszystkim sprawnie i rzetelnie.
staszanką

Re: Spadek

Post autor: staszanką »

jeżeli nie do końca jesteście pewni w jakich sytuacjach możecie udać się do radcy prawnego to może warto trochę poczytać o tym temacie, tutaj podsyłam wam fajny artykuł, który na pewno pomoże wam dowiedzieć sie więcej http://www.gdansk4u.pl/w-jakich-sytuacj ... -prawnego/
Awatar użytkownika
karsa
Posty: 100
Rejestracja: 25 mar 2019, 22:15

Re: Spadek

Post autor: karsa »

Nie zawsze spadek dobrze się kojarzy. Są sytuacje, że najlepiej to żeby wcale go nie było. Tym bardziej, że jest określony czas żeby złożyć oświadczenie czy spadek się przyjmuje czy nie. Ja długów w spadku po ojcu nie chciałam, dziękuję. Dlatego od razu zgłosiłam się do kancelarii adwokackiej Węgłowski, żeby uzyskać pomoc w tym temacie i jak najszybciej sprawę zamknąć i zapomnieć. To ostatnie to najtrudniejsze było, ale dobrze że pan Łukasz ze wszystkim mi pomógł, super adwokat.
mózykantka

Re: Spadek

Post autor: mózykantka »

Sprawy spadkowe powinny zostać rozwiązane w sposób uczciwy oraz na drodze sądowej. Wcześniej jednak wypadałoby zawiązać współpracę z adwokatem, który udzieliły pomocy na tym polu. Ja otrzymałam szereg porad ze strony kancelarii https://adwokat-kamienowska.pl/oferta/prawo-spadkowe , co pozwoliło mi uniknąć pochopnych ruchów. Codziennie jestem wdzięczna za to, jak los potoczył się z tymi poradami.
Kałko

Re: Spadek

Post autor: Kałko »

Najgorzej jak się ma do czynienia ze spadkiem zza granicy bo nie tak łatwo wszystko zorganizować. Na https://adwokatweuropie.pl/2020/01/28/w ... -spadkowe/ są jak coś bardzo rzetelne informacje i oni też pomagają z formalnościami
ODPOWIEDZ