ślubny fotograf

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

ślubny fotograf

Post autor: abenda »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.bachulski.com/
Grębjan

Re: ślubny fotograf

Post autor: Grębjan »

Bardzo dobrym fotografem ślubnym jest Vasco Images. Michał fotografował mój ślub i jego zdjęcia są fenomenalne: Vasco Images - Fotografia ślubna Warszawa. Nigdy nie sądziłam, że mogę mieć tak piękne zdjęcia. Napisz do niego, może ma jeszcze wolny termin. Nie będziesz żałować.
mórak

Re: ślubny fotograf

Post autor: mórak »

Niestety, ale zdjęcia ślubne średnio spełniły nasze oczekiwania. Aby poprawić efekt, postanowiliśmy o profesjonalnym retuszu zdjęć. W tej kwestii zgłosiliśmy się do http://www.openskware.com.pl/ a oni zaczęli realizować powierzone zadania. A fotografie w końcu prezentują się atrakcyjniej.
dopikś

Re: ślubny fotograf

Post autor: dopikś »

widocznie słabo przygotowaliście się na rozmowy z potencjalnym fotografem :) nie sprawdzaliście go i jego portfolio przed zawarciem umowy? :) u nas sprawdził się świetnie ten człowiek https://www.karolaga.com/fotograf-slubny-czestochowa/ - pełen profesjonalizm, mnóstwo różnych pomysłów na ciekawe ujęcia :) naprawdę byliśmy zadowoleni :)
Jadźka

Re: ślubny fotograf

Post autor: Jadźka »

Teraz bardzo ważna jest rezerwacja terminu. Fotograf jest mocno oblegany. Ja zarezerwowałam na https://sklep.emhara.pl/ i mam spokojną głowę, że nikt mi nie zajmie miejsca. Mamy takie czasy, że lepiej wszystko robić wcześniej. Pozdrawiam wszystkich narzeczonych ;)
olga_szostak3ń

Re: ślubny fotograf

Post autor: olga_szostak3ń »

Moje drogie, jak fotograf ślubny to tylko p. Szymon Michoń!! Popatrzcie same na jego protfolio https://szymonmichon.pl/#oferta :) Dla mnie to mistrz fotografii, ma niesamowite wyczucie, potrafi świetnie dobrać kadr, robi zdjęcia tak,że każdy wygląda na nich przepięknie! Ma to coś w sobie, polecam Wam, zajrzyjcie na strone, zadzwońcie sobie do niego :) Profesjonalista w każdym calu!
Baśka

Re: ślubny fotograf

Post autor: Baśka »

Fotografów ślubnych nie brakuje, a takie sesje są szalenie popularne, przez co wybór takich specjalistów jest ogromny. Wydaje mi się, że obecnie fotografowie wręcz specjalizują się przede wszystkim w zdjęciach ślubnych i okolicznościowych. Mało w tym teraz artyzmu.
fotograf ślubny

Re: ślubny fotograf

Post autor: fotograf ślubny »

Fotograf ślubny to wyjątkowy zawód o dużej odpowiedzialności. Każdy przecież pragnie by zdjęcia z tego dnia wyglądały wyjątkowo i szczególnie. Wybór zatem fotografa ślubnego jest szczególnie istotny. Dobrze zatem postawić na fotografia z dużym doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem który na pewno uchwyci te szczególne monety. Zatem poszukując zdjęcia ślubne Kielce sprawcie Tomka fotografa z dużym doświadczeniem i szczególnym podejściem do fotografii ślubnej. https://www.tomaszsuszczynski.pl/
ODPOWIEDZ