Rozbiórka

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
warne
Posty: 80
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:35

Rozbiórka

Post autor: warne »

Czy kiedyś mieliście do czynienia z rozbiórką? My całkiem szybko załatwiliśmy formalności, bo budynek tylko do rozbiórki się nadawał, więc na szczęście mogliśmy ogarnąć wszystko szybko z firmą, która zajęła się rozebraniem budowli. Do tego zatrudniliśmy firmę Lebal ze Śremu https://www.lebal.com.pl/rozbiorki. To prawdziwi fachowcy, którzy wiedzą co robią, pracowali w terminie, porządnie i naprawdę szybko wszystko ogarnęli i posprzątali po sobie, polecam.
Awatar użytkownika
Helcia
Posty: 152
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:21

Re: Rozbiórka

Post autor: Helcia »

Przyzwoicie rozbiórkę techniczną obiektu wykonają profesjonaliści z firmy https://diam-bet.pl/. Wykonują fachowo specjalistyczne prace budowlane przy użyciu nowoczesnych sprzętów. Warunki bardzo dobre i sprawnie realizowane zlecenia.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 220
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:01

Re: Rozbiórka

Post autor: mczay »

Jest wiele firm specjalizujących się w tego typu rozbiórkach.
___
Blog Piękna Strona Twego Wnętrza - Style | Trendy | Inspiracje
Awatar użytkownika
blanka_
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2020, 19:41

Re: Rozbiórka

Post autor: blanka_ »

W takiej sytuacji trzeba dzwonić po specjalistów, czyli firmę która zajmuje się rozbiórkami i wyburzeniami. Mają oni koparki i osprzęt wyburzeniowy. Jeśli nie wiesz co to, to polecam sprawdzić stronę https://osapolska.pl/. To jest producent, z którego części korzysta wiele profesjonalnych firm.
Gość

Re: Rozbiórka

Post autor: Gość »

Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował usług rozbiórkowych, na pewno wezmę pod uwagę Twoje polecenie. Jeśli chodzi o moje doświadczenia z tego typu usługami, korzystam z usług firmy https://matuszewski.com.pl/wyburzenia-i-rozbiorki/ która również zdobyła moje zaufanie jako solidny wykonawca.
ODPOWIEDZ