Remont łazienki

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Tybita-72
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 1:48

Remont łazienki

Post autor: Tybita-72 »

Wiecie co, od kilku lat próbowałam namówić męża na to, żebyśmy zdecydowali się na remont łazienki. W końcu, kiedy udało się w tym roku, to okazało się, że ceny remontów, materiałów budowlanych i usług są naprawdę bardzo wysokie. Akurat jeśli chodzi o płytki Porcelanosa oxford natural to w Cerdesign nadal mieli na nie naprawdę bardzo dobrą cenę, kupiłam :)
Maria Winkler

Re: Remont łazienki

Post autor: Maria Winkler »

Miałam ten sam dylemat. Mój maż długo długo zwlekał z decyzją o remoncie. Mieliśmy co prawda solidne akcesoria łazienkowe Dabstory. Wybraliśmy sobie kombinację czarno - białych dodatków. Nawet po roku użytkowania wyglądają jak nowe. I łatwo je stosunkowo utrzymać w czystości, ale mimo wszystko chciałam jakąś odmianę. Teraz marzy mi się łazienka w drewnie :), ale ceny zwalają z nóg. Mimo wszystko będę go namawiała... Może się uda - trochę kasy odłożyliśmy. Dzieciaki już nie takie malutkie i bardzo szanują rzeczy. Więc może się uda :)
aga88

Re: Remont łazienki

Post autor: aga88 »

A gdzie planujecie przykładowo kupić płytki? Ja powiem wam, że zamierzam rzucić okiem na oferty https://grupamo.pl/ , ponieważ znajomy tam załatwiał dla siebie płytki i bardzo sobie je chwalił. Przede wszystkim mówił, że nie tylko dobrze się wyglądają, ale są solidne.
cxaa

Re: Remont łazienki

Post autor: cxaa »

U mnie na przykład fajną sprawą będzie poszukiwanie opcji na tani remont. I to dla mnie naprawdę ważne, żebyśmy sprawdzili sobie takie opcje jak remont basenu ogrodowego. Mamy go i nie możem sobie pozwolić na to, by to jednak nie było do użytkowania, że tak napiszę. Może więc wy wiecie czym skleić basen ogrodowy ?
MilenaWójcik

Re: Remont łazienki

Post autor: MilenaWójcik »

Remont generalny naszej łazienki to zawsze kwestia do przemyślenia. W pierwszej kolejności musimy sobie zdać sprawę z tego, że kolejny będzie za kilka długich lat. Dlatego wybieranie niskiej jakości wyposażenia czy tanich płytek, z pewnością nie da nam oczekiwanej satysfakcji. W branży potrafi się wiele zmienić, a wpływ na to mają oczekiwania samych klientów. W dzisiejszych czasach przecież każdy chce mieć bardzo nowocześnie urządzoną łazienkę, nie wydając przy tym kroci. Jest to jak najbardziej możliwe jeśli poszukamy materiałów wykończeniowych przez internet. Najlepszym tego przykładem jest sklep z płytkami - https://plytki.pl/ gdzie znajdziemy bardzo atrakcyjne ceny na wysokiej jakości płytki ceramiczne czy gres. Wiele z nich znajdziemy w popularnych aranżacjach jakie ludzie wrzucają na mediach społecznościowych gdzie chwalą się osiągniętym efektem końcowym.
ODPOWIEDZ