reklama dla firmy

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

DObrze jest zainteresowac się odpowiednia reklamą. Teraz modne są flagi reklamowe, wystawy z ulotkami, czy ścianki. To wszystko bardzo się przydaje w reklamie. Z tego co zauwazyłem to tutaj https://www.retio.pl/ firma ma w swojej ofercie własnie takie rzeczy. Sa starannie wykonane więc warto w to zainwestować..
Awatar użytkownika
wiśka
Posty: 54
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:47

Re: reklama dla firmy

Post autor: wiśka »

Według mnie, chcąc skutecznie promować markę, warto pójść w działania sieciowe. W wirtualnej przestrzeni jest po prostu najwięcej aktywnych odbiorców przekazu. Agencja http://e-marketingnet.pl/ działa dla mojej marki w ten sposób, zwiększając świadomość istnienia mojej branży poprzez techniki marketingu internetowego.
syśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: syśka »

Również ważne jest by dobrać jak najlepsze wizytówki dla swojej działalności. Warto jednak zajrzeć do http://www.bpcomp.pl/5-najbardziej-niet ... -wizytowek , ponieważ tutaj znajdziecie informacje na temat różnych wizytówek, więc będziecie mogli dobrać coś dla siebie
Pawełek

Re: reklama dla firmy

Post autor: Pawełek »

Samo reklamowanie naszej firmy na pewno jest niezwykle ważne i jak dla mnie przede wszystkim warto jest zwrócić również uwagę na to, aby wdrożyć skuteczne działania marketingu internetowego. Tak naprawdę to jak tylko przeczytałem wpis na stronie https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal to już teraz widzę, że viral faktycznie ma doskonały potencjał aby w tym obszarze marketingu internetowego go stosować.
Rantia

Re: reklama dla firmy

Post autor: Rantia »

A ja nie szłabym ślepo w to, co jest akurat modne. Trzeba po prostu dowiedzieć się, co w naszej firmie sprawdza się najlepiej, co przynosi najlepsze efekty. U nas tradycyjnie, reklama typu ulotki, plakaty i bilboardy, ale od jakiegoś czasu też filmy reklamowe, bo zaczęliśmy działać bardziej ogólnopolsko, nie tylko lokalnie (do tej pory były to działania głównie na terenie jednego województwa). Korzystamy z usług świetnego studia filmowego ImagePro https://www.imagepro.pl/studio-filmowe/ filmy są nie tylko dobrze zmontowane, ale jestem im wdzięczna też za bardzo kreatywne podejście do sprawy :)
Awatar użytkownika
Shanna
Posty: 96
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:42

Re: reklama dla firmy

Post autor: Shanna »

Opcji jest wiele. Jednak najlepiej będzie działać tutaj na wielu kanałach:
reklama w mediach społęcznościowych - na facebooku oraz instagramie
mailing
google ads
Można również zastanowić się nad własną stroną i jej pozycjonowaniem na rynku lokalnym

Może warto byłoby wstawić na stronę oraz na fb na facebooku film reklamowy, w którym pokazujesz swoje usługi?
https://www.storymakers.pl/video/filmy-reklamowe

Zapoznaj się z ofertą tej firmy w tym zakresie.
ODPOWIEDZ