Myszy w piwnicy

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Urszulka
Posty: 35
Rejestracja: 16 sty 2019, 14:32

Myszy w piwnicy

Post autor: Urszulka »

Aga Pułapki to wyjątkowy sklep z artykułami budowlanymi a także pułapkami na gryzonie i owady. Osobiście polecam jeśli borykasz się z problemem karaluchów czy rybików w domu, albo myszy w piwnicy.
Awatar użytkownika
Worli41
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:47

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: Worli41 »

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z czymś takim. Bardzo interesujący temat.
Być samemu to nie zawsze to samo,
co odczuwać samotność.
Awatar użytkownika
tracja
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:15

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: tracja »

Tak ale nie jest to na pewno przyjemny temat bo nic nie możesz tam trzymać jak masz myszy, wszystko pogryzą. Miałam tego dość i kupiłam w końcu taki https://tatarek.com.pl/pozostale-produk ... dstraszacz odstraszacz cichy do małych pomieszczeń, teraz mam problem z głowy
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: tormund93 »

Myszy nie są tak niebezpieczne jak kleszcze, które chowają się w trawie i na łąkach. Niestety borelioza, czyli choroba wywołana przez kleszcze, jest bardzo niebezpieczna. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jakie mogą przyjść po ukąszeniu kleszcza. Ja całkiem niedawno złapałam kleszcza i w dodatku miałam spory problem żeby go wyciągnąć. Jakoś się udało ale strachu było sporo. Tutaj : www.futuramedica.pl/dr-optimus-biorezonance/ udało mi się znaleźć wiele informacji na ten temat, więc myślę, że wam też może sie przydać taka stronka.
Awatar użytkownika
masha
Posty: 71
Rejestracja: 20 wrz 2019, 20:31

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: masha »

Niebezpieczne nie są, ale są za to szkodnikami. Wszystko pogryzą. Ja, choć mam w domu koty, też miałam problem z myszami.
Awatar użytkownika
Anetka09
Posty: 212
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:08

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: Anetka09 »

Z pewnością najbardziej skutecznym sposobem na walkę ze szkodnikami jest trutka na myszy - https://rolmarket.pl/pol_m_Pulapki-i-tr ... -3888.html Zapewnia ona szybkie pozbycie się niechcianych grozoni z ogrodu. Taki granulat umieszczany w ziemi zapewnia uwalnianie składników, które zapewniają pozbycie się oraz odstraszenie myszy oraz innych szkodników ryjących.
Awatar użytkownika
natka3105
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:02

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: natka3105 »

Radziłabym skorzystać z usług DDD usługi, oferują kompleksowe dezynfekcje które niszczą wszelakie szkodniki. Wykorzystują wiele metod, które są nad wyraz skuteczne. Dzięki ich pracy mogę cieszyć się spokojnym otoczeniem bez szkodników, które wcześniej zakłócały mój spokój.
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: sampre »

Jeśli jesteście z Warszawy bądź okolic, polecam skorzystać z usług firmy GreenStyle http://greenstyle.com.pl/deratyzacja-warszawa/ naprawdę znają się na swojej pracy, są specjalistami w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:56

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: grann »

Znam ten ból, my w ogóle myśleliśmy, że mamy myszy, a okazało się, ze to szczury. Masakra kompletna, bez deratyzacji się nie obeszło. Do tego zatrudniliśmy profesjonalistów z firmy Fumigacja Leader z Lubania https://e-leader.pl/uslugi-ddd/deratyzacja/. Oni szybko i konkretnie poradzili sobie z naszym problemem, mają bardzo dobre ceny i są najlepsi w tym co robią, polecam ich gorąco.
Awatar użytkownika
szykulska
Posty: 28
Rejestracja: 15 lip 2020, 13:27

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: szykulska »

Firma https://stop-insekt.pl/ ma swoje metody i deratyzacja przyniosła oczekiwane rezultaty. Szybko i skutecznie, a i z umówieniem terminu udało się wskoczyć na wcześniejszą datę :)
Awatar użytkownika
tash
Posty: 43
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:42

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: tash »

Też mieliśmy, a do tego doszły szczury. Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką sytuacja, nigdy wcześniej żadne gryzonie się do nas nie dostały, no ale trudno, jakoś musieliśmy poradzić sobie z tą sytuacją. Deratyzacją zajęła się u nas profesjonalna i rzetelna firma Fumigacja Leader z Lubania https://e-leader.pl/uslugi-ddd/deratyzacja/. Bardzo serdecznie ich polecam, ich oferta jest rozbudowana, nie tylko pozbyli się naszytego problemu (skutecznie), ale także później zajęli się dezynsekcją pomieszczeń, tak aby po wszystkim nie było śladu.
Awatar użytkownika
ravi
Posty: 38
Rejestracja: 05 wrz 2020, 18:48

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: ravi »

My mieliśmy duży problem z myszami... Na szczęście udało nam się go zwalczyć. Dużo przydatnych rad znaleźliśmy w tym artykule - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/myszy-szczury-w-domu/ :) Zastosowaliśmy się i problem zwalczony.
Małgosia

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: Małgosia »

Mnie zastanawia jak zwalczyć pluskwę w mieszkaniu. Kupiliśmy mieszkanie jakiś czas temu i przy remoncie okazało się, że w łazience jest ich mnóstwo. Nie mam pojęcia co w tej sytuacji robić.
Basieńńka

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: Basieńńka »

Jak zobaczyłam szczura w naszej piwnicy, to zaczęłam krzyczeć wniebogłosy. Po chwili pojawił się przerażony mąż. Jak mu powiedziałam o tych gryzoniach, to się zaczął śmiać. Przestraszyłam się nie na żarty. Próbowaliśmy wszystkiego by się ich pozbyć! Pewnego dnia mąż trafił na takie odstraszacze https://viano.pl/nasze-urzadzenia/odstraszacz-szczurow/. Postanowił wypróbować. Powiedzieliśmy sobie, że to już ostatnia rzecz i się chyba stąd wyprowadzamy. Na szczęście zadziałało!
słoik

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: słoik »

Dezynsekcja pluskiew obejmuje szereg działań, które mają na celu wyeliminowanie tego uciążliwego owada. Z własnego doświadczenia powiem wam, ze żadne domowe sposoby nie zwalczą na dobre tego szkodnika. Najlepiej zdecydować się na profesjonalne zwalczanie pluskiew i mieć święty spokój,
wrooni88

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: wrooni88 »

Ja się mocno zastanawiam nad budowaniem odpowiedzi na pytanie, jakie mam kwestie pod kątem własnego wyboru i mam nadzieję, że będziemy mogli mi pomóc. Myślę o dodatkowej piwnicy w domu. Dlatego warto mi podpowiedzieć, co sądzicie. Dla mnie na przykład gotowe piwnice betonowe są interesujące. Co do myszy - są odpowiednie trutki.
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 368
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: amelia »

Musisz się szybko pozbyć tych myszy! Jak się zaczną rozmarzać, to problem będzie wręcz nie do opanowania. Wiem, że firma DDD usługi jest niezwykle skuteczna w swoich działaniach. Może warto byłoby się do nich zgłosić?
doskonalenie88

Re: Myszy w piwnicy

Post autor: doskonalenie88 »

Mam problem z robakami w mieszkaniu i mocno mnie to męczy, ale nic nie poradzę, jakoś muszę to ogarnąć. I zastanawiałam się tak naprawdę nad takim https://www.alerobale.pl/dezynsekcja-otwock/ zabiegiem. Otwock niestety ale często ma z tym problem. Myślicie, że oni mi pomogą na stałe?
ODPOWIEDZ