Monitoring

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Baweś

Monitoring

Post autor: Baweś »

Szukam dobrej firmy, która zakłada monitoring w blokach lub w firmach. Znacie kogoś takiego? Fajnie by było gdyby to była firma z dłuższym stażem, a nie ktoś nowy - niesprawdzony. Macie namiary na taką firmę?
Miłosz

Re: Monitoring

Post autor: Miłosz »

Baweś pisze: ↑13 gru 2020, 19:52 Szukam dobrej firmy, która zakłada monitoring w blokach lub w firmach. Znacie kogoś takiego? Fajnie by było gdyby to była firma z dłuższym stażem, a nie ktoś nowy - niesprawdzony. Macie namiary na taką firmę?
Mnie monitoring montowała firma https://innex.pl/monitoring-wizyjny/ , mają indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb, dzięki czemu system monitoringu u mnie w firmie jest idealnie dopasowany do moich potrzeb. Sprzęt też jest świetnej jakości, dzięki czemu nie ma problemu, z tym że coś przestanie działać, lub obraz będzie zbyt słabej jakości, żeby cokolwiek zobaczyć.
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Monitoring

Post autor: bernadett »

ja akurat mialam z tym dobrze, ze dostalam od znajomego namiar na firme ochroniarska, ktora ogarnia tez monitoring i systemu alarmowe https://ewa-pol.pl/ochrona/ wszystkim zajeli sie od ręki, pelna profeska
Kaśka

Re: Monitoring

Post autor: Kaśka »

Warto rozejrzeć się za doświadczoną i zaufaną firmą ochroniarską. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się Omega security. Jest to sprawdzona firma ochroniarska z usług, której sam korzystam. Bardzo polecam, profesjonalizm to ich drugie imię :) nie będziecie żałować
Graażkaa

Re: Monitoring

Post autor: Graażkaa »

Witam. Nasza wspólnota mieszkaniowa debatowała ostatnio na ten temat. Za kilka dni będziemy mieć głosowanie, które zapewne będzie pozytywne. Dlatego sprawdzam już rożne opcje odnośnie monitoringu. Wiem już, że szafy sterownicze będzie zamawiać od Cabinex https://cabinex.pl/46-szafy-sterownicze. Teraz szukam dobrych kamer do całego systemu.
Rafał

Re: Monitoring

Post autor: Rafał »

Od kilku lat korzystam z oferty zabezpieczeń firmy Beta Security i jestem bardzo zadowolony. Dzięki nim mam pewność, że moje biuro ma zapewniona najlepszą ochronę. Wiem, że firma korzysta z nowoczesnych technologii i wiedzy, którą zdobyli dzięki latom doświadczeń na tym polu. Pełną ofertę firmy znalazłem na ich stronie https://bss24.pl/zabezpieczenia/.
ODPOWIEDZ