Kuchnia z meblami na wymiar

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
narcyza75
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2021, 19:14

Kuchnia z meblami na wymiar

Post autor: narcyza75 »

Hej! Czy ktoś z was kupował może meble kuchenne na wymiar? Polecacie takie rozwiązanie? W salonach meblowych nie mogę znaleźć nic, co przyciągnęłoby moją uwagę, więc nie pozostaje mi nic innego, jak skorzystać z usług producentów. Czy sądzicie, że jakość zamówionego wyposażenia będzie lepsza?
Annka

Re: Kuchnia z meblami na wymiar

Post autor: Annka »

Tak, my kupowaliśmy meble na wymiar w firmie SLS Meble - https://slsmeble.pl/. I mogę wam takie rozwiązanie polecić. Nasza kuchnia ma dość specyficzny kształt, więc nie było łatwo odpowiednio ustawić meble i je dobrać, ale specjaliści z SLS świetnie sobie poradzili. Co najważniejsze ,wszystko co robią, robią w oparciu o zastaną sytuację, a więc jest to faktycznie dopasowane do danego miejsca. Projektanci z firmy przygotowują wizualizację, projekt koncepcyjny i wykonawczy, sprawnie i terminowo wykonują meble. Co bardzo wygodne, dla mnie, wszystko to robi jedna firma, nie korzysta z podwykonawców więc wszystko przebiega sprawniej i bez zakłóceń.
oli982

Re: Kuchnia z meblami na wymiar

Post autor: oli982 »

Rozważam właśnie zakup mebli na wymiar, ale na pewno zależy mi bardzo na tym, aby znaleźć solidną i sprawdzoną firmę. Swoją ofertą oraz jednocześnie realizacjami przekonuje mnie do siebie firma https://venotto.pl/ . Mają spore doświadczenie i meblami zajmują się już bardzo długo.
ODPOWIEDZ