Jakie konto bankowe wybrać ?

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Liwi7
Posty: 73
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:30

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Liwi7 »

Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie osobistym z pełną obsługą internetową, możliwościami robienie przelewów w kraju i za granicę z dobrym przelicznikiem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach. Trochę o tym poczytałam na https://konto-w-banku.pl/ i zastanawiam się nad NestBankiem co radzicie ?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: kasiunia »

Wszystko zależy też od tego ,kto ma być odbiorcą tego konta.Szukałam nie tak dawno konta dla mojej córki - świeżo upieczonej studentki.Same nie wiedziałyśmy jakie wybrać. Okazuje się ,że jest stronka gdzie można porównać konta dla studentów. To bardzo wygodne rozwiązanie porównać konta - bo nie wychodząc z domy można dokonać właściwego wyboru. pzdr
Awatar użytkownika
Nirto
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:39

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Nirto »

Poczytajcie też na tej stronie opinie o koncie w ing To nowoczesny bank z bardzo dobrą obsługą klienta. Przekłada się to też na dobre opinie o nich.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Timon »

Wybór konta bankowego, to dosyć trudny wybor bo ofert jest przecież tak dużo. Czytałam, że to konto https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , jest fajną propozycją bo obsługuje też wymianę na kryptowaluty a teraz jest to bardzo popularna waluta.
Awatar użytkownika
Talarka5
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2020, 8:10

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Talarka5 »

Wybór konta zależy od tego do czego Ci jest potrzebne, jakie masz comiesięczne wpływy, czy często korzystasz z karty, robisz przelewy, czy chcesz coś oszczędzać itd.
ODPOWIEDZ