Jak podłaczyć kino domowe?

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Bebina
Posty: 101
Rejestracja: 30 lip 2019, 21:59

Jak podłaczyć kino domowe?

Post autor: Bebina »

Poradzcie mi jak podłaczyć kino domowe żeby jakosć przesyłu była jak najlepsza?
Awatar użytkownika
Amroza
Posty: 101
Rejestracja: 14 maja 2019, 20:44

Re: Jak podłaczyć kino domowe?

Post autor: Amroza »

Najlepiej jak użyjesz dobrej jakości kabli optycznych HDMI,RCA https://technologiczna.pl/kable-optyczn ... i-dzwieku/ Autor tekstu bardzo dobrze wszystko opisał ,dlaczego akurat takie kable sa najleposze do przesyłu obrazu i dźwięku,warto się do tego zastosować To są najlepsze złącza ..Nie będzie wtedy żadnych zakłóceń,bo zaletą takich że mają realny wpływ na jakość transmisji.
Awatar użytkownika
debra
Posty: 180
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:17

Re: Jak podłaczyć kino domowe?

Post autor: debra »

To rzeczywiście są ważne kwestie jak podłączyć kino domowe w salonie. Ogólnie też jakie kupić itp., tu są ciekawe porady zobaczcie sobie http://plytownia.pl/a/thye,kino-domowe- ... ze-kwestie liczy się odległość od ściany na pewno, wysokość, rozłożenie w całym salonie. Tak by jakość dźwięku była jak najlepsza. Mnie się udało dzięki temu dobre kino domowe kupić i odpowiednio rozłożyć i podłączyć.
anuś03022

Re: Jak podłaczyć kino domowe?

Post autor: anuś03022 »

Jeśli kompletnie nie wiecie, w jaki sposób podłączyć kino domowe, to polecam Wam stronę https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... owe-.bhtml , ponieważ tutaj znajdziecie sobie szczegółowe informacje, no i fajny poradnik, więc na pewno rozwiązanie znajdziecie.
Drejnkut

Re: Jak podłaczyć kino domowe?

Post autor: Drejnkut »

Wczoraj wieczorem oglądałem film "Leon Zawodowiec" i znowu byłem zachwycony. Jean Reno w roli płatnego zabójcy, który opiekuje się młodą dziewczyną, tworzy niesamowitą parę z Natalie Portman. Film pełen jest emocji, akcji i wzruszeń. To jedna z tych produkcji, które nigdy się nie starzeją i zawsze robią ogromne wrażenie.
ODPOWIEDZ