jak inwestować

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

jak inwestować

Post autor: Timon »

Nie zawsze sami potrafimy słusznie zdecydować w co zainwestować. Dlatego potrzebny jest nam doradca inwestycyjny. Taka osoba zdecydowanie podpowie nam w co najlepiej zainwestować nasze pieniadzę.
Awatar użytkownika
dobrawa
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:43

Re: jak inwestować

Post autor: dobrawa »

Jak nie umiemy inwestowac to nie powinnismy sie opchac w inwestycje.
Awatar użytkownika
vitadella
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:14

Re: jak inwestować

Post autor: vitadella »

Faktycznie, jeśli ktoś nie czuje się najpewniej w tej dziedzinie,nie powinien samodzielnie się za to brać.Jednak,każdy z nas może zainwestować w mieszkanie,które po zakupie można wynająć.Nie mając na ten temat wystarczającej wiedzy,warto nieco ją uzupełnić czytając artykuł https://mieszkalnik.info/jakie-mieszkan ... wskazowek/
Dowiemy się z niego czym się kierować wybierając na rynku nieruchomości mieszkanie,na co zwrócić uwagę,by szybko znalazło nabywcę,a my byśmy zaczęli na nim zarabiać.
Awatar użytkownika
jakla
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:15

Re: jak inwestować

Post autor: jakla »

Dokładnie, jak nie wiemy w co i jak inwestować, to lepiej samemu w to nie brnąć, za to możemy skorzystać z usług doradcy. Nam w inwestowaniu pomagała firma BJ Optima z Warszawy http://www.bjoptima.pl/oferta, która świadczy usługi doradztwa finansowego. Z nimi można mądrze inwestować, posiadają innowacyjne ale sprawdzone sposoby finansowania, są rzetelni. Inwestowanie z nimi się opłaca, sporo na tym zarobiliśmy, polecam.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: jak inwestować

Post autor: melka92 »

Zależy w co

__
Blokady Antykradzieżowe Samochodu
śląska

Re: jak inwestować

Post autor: śląska »

Dokładnie, bo ja się za bardzo na inwestowaniu nie znam, dobrze że teraz jest ppk bo to jest dobra opcja inwestowania w swoją przyszłość i proste oszczędzanie na emeryturę. Nawet sobie to wyliczałam na tym https://www.mojeppk.pl/kalkulator.html kalkulatorze
Awatar użytkownika
Gosiopater
Posty: 74
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:00

Re: jak inwestować

Post autor: Gosiopater »

Myślę, że w tej kwestii najlepeij syptać specjalistów. Jesli zastanawiacie się nad bezpiecznym sposobem inwestowania to zerknijcie na takie rozwiązanie jak fundusz zrównoważony. Taki produkt oferuje Generali Investments. Generalnie mają bardzo dużo opcji w zakresie inwestycji. Wszystkei oferty ze szczegółowymi informacjami znajdziecie na stronie generali.
ODPOWIEDZ