Hurtownia elektryczna

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
JuliaN
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2019, 11:06

Hurtownia elektryczna

Post autor: JuliaN »

Witam,

Możecie polecić mi jakąś sprawdzonę hurtownię ze sprzętem elektrycznym?
Zależy mi najbardziej na cenie oraz dużym wyborze różnych produktów. Chcemy z mężem zrobić remont i cały sprzęt postanowiliśmy kupić sami, aby zaoszczędzić trochę pieniążków.
Awatar użytkownika
AnnaK
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2019, 22:08

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: AnnaK »

Cześć,

Ja podczas remontu mieszkania kupowałam większość rzeczy w sklepie asaj.pl.
Pomagał mi mąż, ponieważ gdy sama zaczęłam szukać czegoś takiego jak ochrona odgromowa to trochę się pogubiłam.
Mają bardzo duży wybór produktów + super ceny.
Awatar użytkownika
Karo
Posty: 21
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:26

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: Karo »

A czy w swojej hurtowni zadbaliście o odpowiednią ochronę i zabezpieczenia przeciwpożarowe? Jeśli nie jesteście pewni, czy taka ochrona, jaka posiadacie jest zgodna ze standardami, proponuję zwrócić się do tej firmy: https://safetymark.pl/dokumentacja/wyma ... -obiektow/ , która przeprowadzi audyt i zaproponuje odpowiednie rozwiązania przeciwpożarowe. Bezpieczeństwo i Wasze mienie to bezcenna wartość, dlatego warto zainwestować w tego typu analizy.
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: Kikki »

Gdybyście poszukiwali dostawcy narzędzi do prac pod napięciem, to zdecydowanie polecam www.hubix.pl. Można dostać narzędzia do pracy pod niskim i średnim napięciem. Poza tym mają konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:11

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: bate »

Karo pisze: ↑14 paź 2019, 13:22 A czy w swojej hurtowni zadbaliście o odpowiednią ochronę i zabezpieczenia przeciwpożarowe? Jeśli nie jesteście pewni, czy taka ochrona, jaka posiadacie jest zgodna ze standardami, proponuję zwrócić się do tej firmy: https://safetymark.pl/dokumentacja/wyma ... -obiektow/ , która przeprowadzi audyt i zaproponuje odpowiednie rozwiązania przeciwpożarowe. Bezpieczeństwo i Wasze mienie to bezcenna wartość, dlatego warto zainwestować w tego typu analizy.
To prawda. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia przeciwpożarowe to nie można zadowalać się byle czym. System musi być zawsze sprawny i odpowiednio dostosowany do budynku. U nas T montażem, konserwacją i serwisem zabezpieczeń ppoż zajmuje się firma STRAŻAK z Warszawy http://www.strazak.waw.pl/montaz-konser ... acji-ppoz/. To rzetelna firma z doświadczeniem i kompetentnymi pracownikami. Do tego ich usługi są w korzystnych cenach, warto z nich skorzystać, polecam.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:57

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: elwwi »

A u nas zabezpieczeniami przeciwpożarowymi zajęła się firma Pirotoks z Katowic https://pirotoks.com.pl/zapobieganie-awariom/. Oni mają bardzo dobrych specjalistów, dzięki nim zapobiegliśmy niejednej awarii przemysłowej. Mają bardzo dobre ceny, są profesjonalni i jak najbardziej rzetelni. Dzięki nim u nas wszystko działa jak należy, polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ