Herbata

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
bańka

Herbata

Post autor: bańka »

Lubicie herbatę? Jaką najczęściej pijecie, jaką lubicie pić w wyjątkowe dni, wieczory? Ja ostatnio zakochałam się w tej: https://upcafe.pl/produkt/czarna-herbat ... colad-50g/ Jest niesamowita, pyszna, aromatyczna i wprowadzająca mnie w doskonały nastrój.
aranżatorka

Re: Herbata

Post autor: aranżatorka »

Ja lubię, ale głównie zieloną. A jej zimą nie powinno się zbyt często pić, ponieważ ma ochładzające właściwości.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Herbata

Post autor: Sara »

Jeśli chodzi o herbatę, to ja zdecydowanie najbardziej lubię yerba mate ;) Cenię ją również za jej właściwości, podobno może ona opóźnić starzenie się organizmu. Na początku piłam taką ekspresową, ale jakiś czas temu nauczyłam się jak parzyć yerba mate z prawdziwego zdarzenia ;) Kupiłam sobie tylko zestaw akcesoriów i teraz mogę pić yerbę każdego dnia ;)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Herbata

Post autor: Kamilla36 »

Jestem raczej zwolenniczką kawy, bo za herbatą niestety nie przepadam. Na stronie: https://teaverso.pl/KAWA/ znalazłam ofertę nowego sklepu z kawami, ale w jej ofercie znajduje się także herbata, więc na pewno znajdziesz coś co zainteresuje i Ciebie. Ich wybór jest szeroki, więc tym bardziej warto tu zajrzeć.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Herbata

Post autor: renia »

Na pewno wiele ciekawych i praktycznych właściwości ma herbata zielona gunpowder. Poczytajcie sobie koniecznie o niej. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z trawieniem, ciśnieniem czy też chcecie zatrzymać młody wygląd, to warto się na nią zdecydować. Ma również wiele innych ciekawych właściwości. Warto się o niej więcej dowiedzieć. Trzeba zawsze patrzeć na jakość i robić zakupy w sprawdzonych miejscach.
ODPOWIEDZ