Fotowoltaika

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Łyś

Fotowoltaika

Post autor: Łyś »

Mieszkam w domu już kilka lat, ale dopiero niedawno zainteresowała mnie fotowoltaika. Jako nie tylko oszczędność dla rodziny, ale też ekologiczne rozwiązanie. Czy ktoś z Was ma w swoim domu, na dachu, panele fotowoltaiczne? jesteście zadowoleni?
Uleńka

Re: Fotowoltaika

Post autor: Uleńka »

Tak! Po kilku latach użytkowania stwierdzam, że to była bardzo dobra decyzja. Teraz czerpiemy już z niej same zyski. Początkowo nie byłam przekonana, ale to dlatego, że nie miałam dużej wiedzy na ten temat. Jeśli również chcesz się dowiedzieć konkretów o fotowoltaice przeczytaj artykuł https://el-sun.pl/artykul/farma-fotowol ... inwestycja. Powinien rozwiać wszystkie twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
fringilavigo
Posty: 200
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:20

Re: Fotowoltaika

Post autor: fringilavigo »

Energia tego typu zagościła także i w naszym domu. Panele fotowoltaiczne zdecydowaliśmy się zakupić prosto z oferty https://www.soonenergy.pl/ Jakość zrobiła tutaj wrażenie, w dodatku jest to rozwiązanie w zupełności przyjazne dla środowiska. To bardzo dobre rozwiązanie
miśka43

Re: Fotowoltaika

Post autor: miśka43 »

Rozwiązanie jakim jest fotowoltaika stało się bardzo popularne i firma https://ecocalma.pl/ zajmuje się wykonywaniem takich instalacji. Robią wszystko w 2 tygodnie, więc jest to dość spore osiągnięcie. Od nich można uzyskać także pomoc w finansowaniu. To rzetelna firma.
Koleś

Re: Fotowoltaika

Post autor: Koleś »

Fotowoltaika to inwestycja która z czasem z pewnością nam się zwróci a dodatkowo zrobimy coś pożytecznego dla naszego środowiska naturalnego i jednocześnie oszczędzimy. Oczywiście trzeba udać się do najlepszych jak ta firma https://house-solutions.pl/ która dobierze sprzęt oraz go zamontuje a nawet pomoże uzyskać dofinansowanie. Jest to idealne wyjście jeśli chodzi o wybór fotowoltaiki.
Awatar użytkownika
tyber
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 21:01

Re: Fotowoltaika

Post autor: tyber »

Koleś pisze: ↑12 lut 2021, 19:05 Fotowoltaika to inwestycja która z czasem z pewnością nam się zwróci a dodatkowo zrobimy coś pożytecznego dla naszego środowiska naturalnego i jednocześnie oszczędzimy.
Wato postarać się o dofinansowanie na taką instalację, bo jest dosyć łatwo dostępne. W sprawie fotowoltaiki możesz napisać do https://www.abcsunenergy.pl/fotowoltaika-lodz.html jeśli jesteś z okolić Łodzi.
Łukasz

Re: Fotowoltaika

Post autor: Łukasz »

Moim zdaniem warto postawić na ekologiczne rozwiązania fotowoltaiczne. Sprawdźcie oferty na stronie instalacje fotowoltaiczne Poznań ta firma oferuje kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych na dachu oraz na gruncie. Mają w tym duże doświadczenie w branży dlatego warto z nimi współpracować.
Awatar użytkownika
stanka
Posty: 77
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:27

Re: Fotowoltaika

Post autor: stanka »

Sporo myśleliśmy nad fotowoltaika i też zdecydowaliśmy się na te rozwiązanie. Wszystkim, ale to dosłownie wszystkim, bo nawet formalnościami, zajęła się firma A-OneGroupSolution http://a-onegroupsolutions.eu/ ze Skarszew. Oni dopasowali instalację do naszego zapotrzebowania, zajęli się projektem, montażem, dali nam 15-letnią gwarancję totalną, no i całość wyszła w dobrej cenie. Instalacja działa bez żadnego problemu, polecam :).
Sławomir

Re: Fotowoltaika

Post autor: Sławomir »

W ostatnim czasie skorzystałem z usług fotowoltaika brodnica i jestem bardzo zadowolony. Pomogli mi w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowanie, wykonali wszelkie pomiary oraz zamontowali instalacje oraz panele fotowoltaiczne na moim dachu.
damianknapiś

Re: Fotowoltaika

Post autor: damianknapiś »

W kwestiach związanych z fotowoltaiką polecam skontaktować się z firmą Grento. To ona pomogła mi otrzymać dopłaty do fotowoltaiki lublin bez których byłoby ciężko. Firma służy fachowym doradztwem i zawsze otwarta jest na pytania zadawane ze strony klientów. Ja osobiście dość sporo ich zdałem :D
Wandżia

Re: Fotowoltaika

Post autor: Wandżia »

W wyborze wykonawcy nie miałam problemu gdyż bazowałam na doświadczeniu siostry, która instalację fotowoltaiczną wykonywała wcześniej. Skontaktowałam się z JBGPV i umówiłam się na audyt, który pozwolił na prawidłowe zaprojektowanie instalacji dla mego domu. Fachowcy bardzo rzetelni i terminowi, montują panele, które sami wyprodukują przez co mamy gwarancję naprawdę porządnego materiału i bezawaryjnego działania instalacji.
JarosławK

Re: Fotowoltaika

Post autor: JarosławK »

Na dzień dzisiejszy Internet zasypują oferty firm zajmujących się fotowoltaiką ze względu na rosnącą popularność tego typu odnawialnego źródła uzysku energii. Chcąc wybrać odpowiednią, należy zawsze zwracać uwagę na posiadane przez firmę doświadczenie, które nabywa się w trakcie wielu lat pracy na rynku. Tak jak profesjonaliści z firmy Innex, która wykonuje instalacje fotowoltaiczne w dolnośląskim już od bardzo długiego czasu.
małgorzata1

Re: Fotowoltaika

Post autor: małgorzata1 »

Zastanawialiście się nad rozpoczęciem palenia w piecu pelletem? Ja paliłam nim przez całą zimę i jestem bardzo zadowolona. Jest mega wydajny nie to co drewno czy węgiel. Pellet zamawiam u mojego ulubionego producenta http://www.maximer.pl/ niska cena, bardzo wydajny
eliś0505

Re: Fotowoltaika

Post autor: eliś0505 »

Fotowoltaika od dawna chodziła nam po głowach, dużo na ten temat czytaliśmy, widzieliśmy programy dofinansowujące z gminy i postanowiliśmy się zapisać. Do montażu musieliśmy znaleźć rzetelną firmę, szukaliśmy online i po opiniach, ostatecznie wybraliśmy firmę https://eeef.pl/ , która wykonała kawał dobrej roboty. Są bardzo dobrzy, to specjaliści w swojej dziedzinie, mają atrakcyjne ceny, wszystko dopasowali do naszych potrzeb, polecam.
kamiś123

Re: Fotowoltaika

Post autor: kamiś123 »

Jestem zwolenniczką ekologicznych rozwiązań, a jednym z nich jest właśnie fotowoltaika. Przynosi ogromne oszczędności dzięki obniżonym rachunkom za prąd. Inwestycja bardzo szybko się więc zwraca. Na stronie: https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca znajduje się artykuł, z którego dowiesz się więcej ciekawych informacji na ten temat. Po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz mieć wątpliwości czy warto zdecydować się na tą inwestycję.
baśka35

Re: Fotowoltaika

Post autor: baśka35 »

To czy inwestycja w fotowoltaikę będzie się opłacała, zależy od tego, czy budynek będzie miał indywidualne cechy, potrzeby i możliwości. Instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym to przede wszystkim inwestycja na lata. Szacuje się, że przy zużyciu ok. 3,5 MWh rocznie koszty instalacji to ok. 20 tys. zł, natomiast przy zużyciu ok. 10 MWh – będzie to nawet ok. 50 tys. zł. Warto dowiedzieć się więcej na temat programów pomocowych, o których przeczytacie na https://nt.interia.pl/artykul-sponsorow ... Id,5402372. W dużej mierze są one finansowane z funduszy unijnych, dzięki nim można pozyskać dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną.
ODPOWIEDZ