Elewacja

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Trąk

Elewacja

Post autor: Trąk »

Elewacja może odzyskać swój dawny blask - wystarczy jużyć odpowiednich środków i sprzętu. Jest to zdecydowanie lepszy wybór niż malowanie - proces trwa krócej, a efekty są identyczne. Zdecydowanie warto taki proces powtarzać cyklicznie, aby zachowywać świeżość elewacji. Im dłużej zwlekasz - tym gorzej dla twojej elewacji.

Sprawdź więcej informacji tutaj - https://www.elevatio.pl/mycie-elewacji- ... enie-fasad
Szymon Kuń

Re: Elewacja

Post autor: Szymon Kuń »

Zarówno bonie, jak i listwy boniowe sprawdzą się praktycznie w każdym typie nieruchomości. Bez względu na to, jak wygląda bryła budynku oraz w jakim stylu została ona zaaranżowana. Zamawiałem listwy od Decor System - https://decorsystem.pl/listwy-do-boniowania,c208.html , bo mają najlepsze ceny i jakoś materiałów.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Elewacja

Post autor: Juliaa »

Wiadomo, że wszystko jest ładne jak jest nowe. Tyczy się to też elewacji, która jakby nie patrzeć jest narażona zarówno na czynniki atmosferyczne jak i mechaniczne. Dlatego warto pomyśleć o trwałej okładzinie. Idąc tym tokiem mam u siebie płytki elewacyjne Piano z Jońca. Jak łupany kamień wyglądają, oryginalnie. A przede wszystkim jest to trwały materiał , na lata spokój.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Elewacja

Post autor: Szyszyka »

Jak prace przy elewacji to oczywiście na rusztowaniu. Koniecznie w te będziecie musieli się zaopatrzyć jeżeli macie przed sobą np. ocieplenie domu. Rusztowanie można oczywiście też wynająć i sporo osób tak robi. Zobaczcie sobie tak stronkę https://symar.pl/siatki-budowlane/ i proponowane tu siatki budowalne, w tym i siatki zabezpieczające na rusztowanie. Sprawdzą się one przy upalnym słońcu, deszczu, wietrze, czy też do tego żeby nic poza rusztowanie nie wypadło na drogę, chodnik.
meka

Re: Elewacja

Post autor: meka »

Trąk pisze: 27 maja 2021, 12:14 Elewacja może odzyskać swój dawny blask - wystarczy jużyć odpowiednich środków i sprzętu. Jest to zdecydowanie lepszy wybór niż malowanie - proces trwa krócej, a efekty są identyczne. Zdecydowanie warto taki proces powtarzać cyklicznie, aby zachowywać świeżość elewacji. Im dłużej zwlekasz - tym gorzej dla twojej elewacji.

Sprawdź więcej informacji tutaj - https://www.elevatio.pl/mycie-elewacji- ... enie-fasad
W zasadzie to plany na pomieszczenia można mieć różne, ale najważniejsze jest to, żeby wybrać opcję, która nam najbardziej będzie pasować. I jeśli Tobie gra stare cegły , to moim zdaniem powinieneś to zrobić i nie ma tematu. Wiecie, zawsze to coś nowego i nie ma z tym już takich przebojów jak z ceramiką.
pwoi9334

Re: Elewacja

Post autor: pwoi9334 »

No zdecydowanie znalazłam tutaj mnóstwo cennych informacji, które na pewno niedługo mi się przydadzą, bo planuję w tym roku odświeżyć swoją elewację. Wiem już całkiem sporo na temat malowania elewacji, więc mogę zająć się tym razem z mężem bez ryzyka klęski. Wiemy nawet jak rozwiązać problem związany z wysokością budynku - wypożyczymy podnośnik od firmy GIZO. Będzie to sposób dla nas wygodny i bezpieczny, a wypożyczanie sprzętu od tej firmy jest świadczone na korzystnych warunkach.
ODPOWIEDZ