Drzwi sklep

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Jandrę63

Drzwi sklep

Post autor: Jandrę63 »

Gdzie kupowaliście drzwi? Widzę, że sklep internetowy vox posiada w swojej ofercie frezowane drzwi https://www.vox.pl/drzwi-vox-signa-premium, które pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych zaaranżowanych w sposób nowoczesny. Chyba będą idealnie u mnie pasować :)
Oleg

Re: Drzwi sklep

Post autor: Oleg »

My, jeśli chodzi o drzwi wejściowe do domu, to mamy stalowe drzwi model Plus 75 z firmy KMT. Porządne drzwi o grubosci 75 mm, zastosowany jest w nich zamek listwowo hakowy, który sprawia, że jest większy komfort zamykania drzwi. Poza tym drzwi spełniają warunki programu Czyste Powietrze ( jest to rządowy program), można z niego uzyskać dofinansowanie do zakupu drzwi nawet do 60% ceny drzwi. Drzwi bardzo ładne, elegancko wyglądają, wybór kolorów i wzorów bardzo duży.
meg

Re: Drzwi sklep

Post autor: meg »

Zastanawiałam się ostatnio, gdzie znaleźć solidne drzwi, więc koleżanka poleciła mi zajrzeć na stronę https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-warszawa/. Twierdziła, że mają tam szeroki wybór wzorów i kolorów, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.
Jagna1

Re: Drzwi sklep

Post autor: Jagna1 »

Co do drzwi wejściowych to też polecam KMT. Stalowe, porządne drzwi. My mamy Passive 75 - czyli drzwi przeznaczone do domów pasywnych i energooszczędnych z bardzo dobrą izolacyjnością termiczną. Super wykonane, bardzo starannie, ładnie wyglądają.
ODPOWIEDZ