Droga dojazdowa

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Alicjaś

Droga dojazdowa

Post autor: Alicjaś »

Od jakiego dostawcy dostanę dobre płyty drogowe betonowe ? Planuję w najbliższym czasie zrobić drogę dojazdową. Na szczęście nie jest to jakiś długi odcinek. Znacie firmę Jadar? Widziałam, że mają w ofercie takie płyty https://www.jadar.pl/produkty/produkty- ... ogowa.html. Wolę jednak jeszcze zasięgnąć waszej opinii.
nadzieję

Re: Droga dojazdowa

Post autor: nadzieję »

Myślę, że znajdziesz, czego potrzebujesz, bo okazuje się, że wiele osób czegoś takiego poszukuje. Ja jednak powiem Ci szczerze, że wiem nawet, jak możesz zwykły beton przygotować i namalować np.: linie jezdne. Służy do tego odpowiednia farba na beton , którą firma Aksil może Ci sprzedać.
truń3

Re: Droga dojazdowa

Post autor: truń3 »

Aby wykonać drogę dojazdową, przyda się solidny beton - zachęcam was do zajrzenia na ofertę https://www.stambet-bud.pl/oferta - mają szeroką ofertę produktową. Dostarczają materiały najwyższej jakości - współpracuję już z nimi od jakiegoś czasu i mogę to śmiało powiedzieć.
Biżnesmanka

Re: Droga dojazdowa

Post autor: Biżnesmanka »

Pamiętajcie o znakach drogowych: https://unistop.pl/aktualnosc/rodzaje-z ... i-drogowe . Często w przypadku dróg dojazdowych też konieczny jest ich montaż.
praż

Re: Droga dojazdowa

Post autor: praż »

Poszukujecie firmy, która zajmuje się produkcją znaków drogowych, to warto zajrzeć na: http://DROGOWE.COM.PL. Jest to najlepszy producent takich znaków drogowych, ale także tablic unijnych i reklamowych, jak i oznakowania pionowego czy barierek ogrodzeniowych. Polecam wam zajrzeć, bo naprawdę warto.
Parys

Re: Droga dojazdowa

Post autor: Parys »

Sygnalizatory LED charakteryzują się lepszą widocznością i są bardziej energooszczędne niż tradycyjne sygnalizatory. Te nowoczesne urządzenia są stosowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. Szczegóły na temat sygnalizatorów LED znajdują się w artykule pod adresem https://tsl-biznes.pl/transport-drogowy ... wietlnych/ gdyż stosowanie sygnalizatorów LED przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ