Dezynfekcja mieszkania

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Eryka-92
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 9:19

Dezynfekcja mieszkania

Post autor: Eryka-92 »

Cześć kochane. Mam problem, który dotyczy niedawno kupionego przeze mnie mieszkania. Poprzedni właściciele palili wewnątrz i zapach ten czuć do tej pory i nie przesadzam. Słyszałam, że może na to zaradzić ozonowanie pomieszczeń Piaseczno. Opowiecie mi nieco więcej na ten temat?
Marek034

Re: Dezynfekcja mieszkania

Post autor: Marek034 »

W swoim mieszkaniu czas od czasu przeprowadzam dezynfekcję i nie żałuje. Korzystam najczęściej z chlorynu sodu https://www.izdrowiej.pl/chloryn-sodu-mms, który okazał się bardzo przydatny. Jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza w tej jesienno-zimowej porze, kiedy każdy martwi się o swoje zdrowie.
anastazjam

Re: Dezynfekcja mieszkania

Post autor: anastazjam »

Oprócz dezynfekcji warto wykonać także usługę, jaką jest ozonowanie pomieszczeń Wrocław wykonywaną przez firmę DDD Nasta F.H.U.. Polecam serdecznie, warto sprawdzić ich szeroką usługę.
Kama

Re: Dezynfekcja mieszkania

Post autor: Kama »

Na pewno jakieś sposoby na to są, na przykład wspomniane ozonowanie, ale czasem wystarczy po prostu poczekać. Moja mama całe życie paliła i po jej śmierci zapach papierosów unosił się w mieszkanie jeszcze przez jakiś kolejny rok. Dopiero po wielu wietrzeniach i kilkukrotnym praniu firanek zapach zniknął. Teraz od lat jest spokój i nikt by nie pomyślał, że u mnie w mieszkaniu ktokolwiek palił.
steak

Re: Dezynfekcja mieszkania

Post autor: steak »

warto zwrócić uwagę na profesjonalne usługi dezynsekcji takie jak te świadczone przez firmę https://dezpro.pl/oferta/dezynsekcja/ . Z tego co wiem, dysponują specjalistycznym sprzętem i wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu ich zabiegi są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne.
dytacja

Re: Dezynfekcja mieszkania

Post autor: dytacja »

ozonowanie pomieszczeń to skuteczny sposób na oczyszczenie powietrza. Może usuwać nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, mocz zwierząt domowych, farba i inne chemikalia. Ozon jest również znany z tego, że redukuje bakterie i wirusy w powietrzu, co czyni go doskonałym sposobem na zapewnienie zdrowego środowiska życia.
ODPOWIEDZ