Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Shanna
Posty: 112
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:42

Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Post autor: Shanna »

Jak w temacie.

Czy Waszym zdaniem słuchawki douszne są groźne dla słuchu oraz mogą go uszkadzać?

Jakie macie na ich temat zdanie?
irkaś

Re: Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Post autor: irkaś »

Bardziej chodzi tutaj nie o typ słuchawek, w jakich słuchasz muzyki ale o to z jaką głośnością słuchasz. Wiele osób przesadza jeśli chodzi o głośnośc oraz słucha po prostu za głośno. Jak równiez przez długi czas. W taki sposób mozna zniszczyć sobie słuch. A potem raczej nie da się słuchu odzyskać i w wielu sytuacjach pozostaje jedynie noszenie aparatu słuchowego

Dokanałówki swoją drogą nie są takie zle z uwagi na to, ze dopuszczaja jedynie muzykę a nie dopuszczaja odgłosów zewnętrznych. Tak więc teoretycznie nie trzeba w nich ustawiać takiej mocnej głosnosci.

Zerknij sobie tutaj:
https://www.bernafon.pl/hearing-aid-users/hearing-aids/about-hearing-aids

Na stronie mozesz poczytać sobie trochę o słuchu.
Rafał09

Re: Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Post autor: Rafał09 »

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy twój słuch się pogorszył to polecam Ci zaglądnąć na stronę https://www.geers.pl/ gdzie dokonują oni badania słuchu online. Dodatkowo prowadzą naprawde fajnego bloga więc jeżeli jesteś zainteresowany to koniecznie zaglądnij na ich stronę. Polecam
Łucja

Re: Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Post autor: Łucja »

Polecam sprawdzić słuchawki od firmy Genesis. Grają bardzo dobrze, jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie a cena jest adekwatna do tego co kuoujemy. Jeśli chcesz przejrzeć listę wejdź na ich stronę a kupić polecam na ich oficjalnym sklepieallegro.
Uberyńska

Re: Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Post autor: Uberyńska »

Ja osobiście staram się wybierać takich, co wkłada się do ucha a normalnie zakłada. Ogólnie wybieram takie większe. Są moim zdaniem zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Szeroki wybór różnych słuchawek znajdziecie tutaj - https://www.sferis.pl/sluchawki-3289 . Zerknijcie sobie i wybierzcie odpowiednie dla siebie.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Post autor: Juliaa »

Uszkodzenie słuchu może nastąpić z różnych przyczyn. Z pewnością zbyt głośne słuchanie muzyki nie jest zdrowe dla narządu słuchu. Na jakość słuchawek również warto zwracać uwagę przy zakupie. Problem z niedosłuchem dość często dotyka również osoby starsze. Rozwiązaniem na takie problemy jak niedosłuch jest noszenie aparatu słuchowego. Jeśli ktoś będzie potrzebował to warto zajrzeć na stronę sklepu https://aparaty-sluchowe.info/ , mają tam najniższe ceny i aparaty najlepszych marek. Każde urządzenie posiada 3-letnią gwarancję. Można też liczyć na bezpłatną opiekę posprzedażową.
totusek

Re: Czy słuchawki douszne uszkadzają słuch

Post autor: totusek »

Słuchawki marki Manta są moim codziennym must-have. Nie tylko świetnie wyglądają, ale także zapewniają klarowny dźwięk i wygodę noszenia przez długie godziny.
ODPOWIEDZ