Butelka filtrująca?

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
mamuśka17

Butelka filtrująca?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://filtrosfera.pl/butelka-filtruja ... 4-nakretki jest dostępna oferta na butelkę z filtrami w zestawie. Od jakiegoś czasu chce takie butelki kupić dla dzieci. Jednak ważne jest dla mnie to by były one bezpieczne. I by woda na pewno była dobrze oczyszczona. Czy możecie podpowiedzieć, czy ten zestaw jest warty zakupu?
Juńka

Re: Butelka filtrująca?

Post autor: Juńka »

Ja korzystałam z butelki filtrującej, ale woda kompletnie nie miała dla mnie żadnego smaku. Obecnie piję mineralną Staropolankę. Czuje jej wyraźny smak wiec niestety ja nie polece butelki filtrującej.


Jeszcze wracając do Staropolanki to wzięłam udział w loterii. Kupiłam Staropolankę za 10 zł i zarejestrowałam rachunek. Banalne a może będą z tego korzyści finansowe ;)

www.loteriastaropolanka.pl
Baśka

Re: Butelka filtrująca?

Post autor: Baśka »

Jak dla mnie to naprawdę dobre rozwiązanie. Zamiast kupować butelki wody, wystarczy mieć taką z filtrem, do której można nalać pierwszą lepszą kranówkę. To duża oszczędność jak dla mnie i warto o tym pomyśleć, a wybór jeżeli chodzi o pojemność jest spory.
Wiesław

Re: Butelka filtrująca?

Post autor: Wiesław »

Butelka filtrująca to świetny pomysł, aby ograniczyć produkcję śmieci, ale jeszcze lepszym rozwiązaniem szczególnie w zimie będzie butelka z funkcją termoizolacji. Właśnie taki produkt można znaleźć na stronie internetowej https://ekobutelka.pl/. Dzięki niemu można napić się ciepłego napoju w każdym miejscu.
ODPOWIEDZ