Alarm w domu

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
zygmunta-65
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 0:33

Alarm w domu

Post autor: zygmunta-65 »

Cześć wam. Myślicie, że warto inwestować w takie zabezpieczenia jak systemy alarmowe w przypadku domów jednorodzinnych? Na osiedlu, gdzie mieszkam, coraz częściej zdarzają się kradzieże, więc naprawdę zaczęłam się bać. Może macie pomysł, jak w inny skuteczniejszy sposób zapewnić sobie bezpieczeństwo?
Błażej

Re: Alarm w domu

Post autor: Błażej »

Poprzednia firma, która miała monitorować mój system alarmowy, nie sprawdziła się i moje zaufanie było bardzo ograniczone. Wtedy dostałem namiary na firmę Beta Security, której pełna oferta znajduje się na stronie internetowej https://bss24.pl/monitoring/monitoring- ... larmowych/. Nie mogłem trafić lepiej, wszystkie zasady działania wyjaśniono mi na początku i teraz rzeczywiście czuję się bezpiecznie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Alarm w domu

Post autor: kasiakowa06 »

zygmunta-65 pisze: ↑12 kwie 2021, 7:42 Cześć wam. Myślicie, że warto inwestować w takie zabezpieczenia jak saippsecurity.pl/alarmy-systemy-alarmowe.html systemy alarmowe w przypadku domów jednorodzinnych? Na osiedlu, gdzie mieszkam, coraz częściej zdarzają się kradzieże, więc naprawdę zaczęłam się bać. Może macie pomysł, jak w inny skuteczniejszy sposób zapewnić sobie bezpieczeństwo?
Uważam, że to doskonałe zabezpieczenia. U nas robili to panowie z RCSE, maja nawet system ochrony dzieł sztuki :o https://rcse.pl/ochrona-obrazow-i-dziel-sztuki-2/

Obrazek
ODPOWIEDZ