Akcesoria do parzenia kawy

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
Tymora-63
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 21:06

Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: Tymora-63 »

Hej :) Jakie znacie i polecacie sklepy z akcesoriami do parzenia kawy? Mam na myśli spieniacze do mleka, młynki do mielenia ziaren itp. Jestem ogromną miłośniczką kawy, więc takie sprzęty mi się przydają.
Awatar użytkownika
Wilhelmina75
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 5:23

Re: Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: Wilhelmina75 »

Ja tego typu akcesoria zawsze zamawiam na wszystkodokawy.pl. Mam też ekspres z tego sklepu. Są tam fajne ceny i przede wszystkim szeroki asortyment, więc każdy fan kawy znajdzie tam coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: Szyszyka »

Porządna kawiarka, ładny ekspres do kawy? Także przepiękna porcelana od https://www.cafesilesia.pl/pol_m_AKCESO ... O-168.html super się sprawdzi. Kawa też powinna być ładnie podana.
Awatar użytkownika
wodziejlinska
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2020, 19:54

Re: Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: wodziejlinska »

Jakieś akcesoria do yerby przy okazji? :)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Re: Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: Karen »

Wedlug mnie taką kawę najlepiej przygotowuje ekspres. Ja przy wspolpracy z firmą prowadzącą także serwis ekspresów do kawy https://ekspresowy-serwis.pl/ - zakupilam kilka porzadnych ekspresow do swojej kawiarni i sluza mi juz bardzo dlugo w niezmiennym stanie- jestem z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
WspaniałaElka
Posty: 13
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:05

Re: Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: WspaniałaElka »

Mam już ekspres ale brakuje mi kapsułek :P Wcześniej piłam tylko rozpuszczalną, ale teraz to nie mogę przestać pić takiej z ekspresu :P Taka kawa w kapsułkach jest moim zdaniem najlepsza, ale trzeba kupić dobre kapsułki. Nie wiem w sumie gdzie zamawiać. Przez pandemię nie chętnie jeżdżę do sklepu. Raczej wolę korzystać z internetu, jeśli chodzi o zakupy :)
Awatar użytkownika
Kolia589
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:43

Re: Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: Kolia589 »

A ja uważam, że najlepsza kawa to taka tak : albo z ekspresu ale takiego profesjonalnego, ktora smakuje jak od baristy. Są też np kawiarki, aczkolwiek mi kawa z kawiarki wgl nie smakuje. Jest też kawa z ekspresu przelewowego. Pamiętam jak patrzyłam na niego na stronie marki Sage, ale w ostateczności zdecydowałam się normalny eskpres kolbowy z mlynkiem żarnowym ;)
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Akcesoria do parzenia kawy

Post autor: Kikki »

Ja już wielokrotnie korzystałam z usług sklepu Porcelana24. Kupowałam u nich sztućce i wiele innych akcesoriów kuchennych. Ostatnio potrzebowałam na prezent czegoś wyjątkowego i wybrałam ten zestaw https://www.porcelana24.pl/serwis-obiad ... -g309.html. Obdarowana była zachwycona, a ja ucieszyłam się dodatkowo z ekspresowej wysyłki i bezpiecznego opakowania. Polecam.
ODPOWIEDZ