A paznokcie?

Projekty "zrób to sam". Pomysły, inspiracje, poradniki.
Makatła

A paznokcie?

Post autor: Makatła »

A paznokcie, robicie sobie samodzielnie? Ja mam taki plan, żeby nauczyć się robić w końcu manicure hybrydowy - w końcu takie samodzielnie robione paznokcie, to nie tylko ogromna oszczędność, ale też naprawdę duża satysfakcja. Muszę tylko poszukać jakichś kursów, a wcześniej filmów instruktażowych jak zrobić manicure hybrydowy:)
Ninna

Re: A paznokcie?

Post autor: Ninna »

Drogie Panie, a jak radziłyście sobie z manicure podczas remontu? Jaki sprawdza się najlepiej? Wiem, można powiedzieć, że remont nie trwa wiecznie, ale mnie czeka kilkumiesięczny remont starego domu, a przez taki czas jednak chciałabym mieć zadbane paznokcie. Wiem, że wiele osób poleca trwałość lakierów hybrydowych, żeli, ogólnie produktów marki Victoria Vynn więc zamówiłam sobie kilka lakierów :) czekam teraz na przesyłkę, bardzo jestem ciekawa czy u mnie też się sprawdzą.
Adelajda

Re: A paznokcie?

Post autor: Adelajda »

Najlepsze są lakiery hybrydowe. Szczególnie lubię lakiery Xfem. Są bardzo trwałe, nie ścierają sie, nie pękają, świetnie wyglądają na paznokciu, są bardzo wydajne. Możecie je wygodnie kupić online w sklepie https://xfem.pl/. Sklep sprawdzony, bo kupuję tam juz od jakiegoś czasu. Poza lakierami kupicie w sklepie też odżywki do paznokci i akcesoria do pielęgnacji typu cążki, pilniczki itp. Dostawa szybka, wszystko fajnie spakowane. Sklep i lakiery jak najbardziej warte polecenia.
Kaśka

Re: A paznokcie?

Post autor: Kaśka »

Z produktów jakiej firmy korzystacie w przypadku waszych paznokci? Od jakiegoś czasu korzystam z produktów do pielęgnacji paznokci od firmy Boska Nails i jestem bardzo zadowolona. W ich ofercie znajdziecie żel budujący zdrobinką i wiele innych produktów w atrakcyjnej cenie. CO Wy sądzicie o ofercie na stronie?
Zofia

Re: A paznokcie?

Post autor: Zofia »

Dobra jakość removera do lakieru hybrydowego to podstawa, jeśli chcemy dbać o kondycję naszych paznokci. Ostatnio używałam produktu dostępnego pod tym adresem https://innsi.pl/pl/p/Remover-Soak-Off- ... -Vynn/1043 i jestem naprawdę zadowolona. Skutecznie usuwa lakier, nie wysusza skóry i nie pozostawia resztek.
iwonamroz

Re: A paznokcie?

Post autor: iwonamroz »

Polecam Wam usługę u podologa jaką jest paznokcie Konin. Dzięki regularności takich zabiegów moje paznokcie u stóp są zawsze zadbane i przede wszystkim zdrowe.
gabrielka

Re: A paznokcie?

Post autor: gabrielka »

A na paznokcie śluz ślimaka, stosowałyście? Mega fajnie się sprawdza- krem do rąk plus krem do skórek z Orientany :) Kupiłam raz i teraz już żaden inny mi nie pasuje :) a teraz w sklepie orientana.pl promocje wszystko poprzeceniane i darmowa dostawa to narobiłam zapasów na zimę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Shanna
Posty: 108
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:42

Re: A paznokcie?

Post autor: Shanna »

Do samych hybryd polecam lampę 36W lub 48W, oczywiście ledową, a jeśli nie chcesz bawić się w żel, super jest baza mineralna i proteinowa z Indigo, mi one uratowały paznokcie i utwardzanie również jest szybkie, czas mojego robienia paznokci duuużo się skrócił

NO i od siebie polecam również stronę:
https://e-urodowo.pl/stylizacje-paznokc ... dy-sezonu/

jest tutaj wiele pomysłów na ciekawe stylizacje paznokciowe. Warto jest sobie zajrzeć :)
ODPOWIEDZ