Zagraniczny oddział spółki

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
Ciechoslawa
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:42

Zagraniczny oddział spółki

Post autor: Ciechoslawa »

Witam serdecznie :) Moja firma powoli się rozrasta i w niedługim czasie chcielibyśmy stworzyć zagraniczny oddział spółki. Możecie polecić mi jakiegoś dobrego adwokata, który zna się na takich działaniach?
Awatar użytkownika
Daria-97
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2020, 16:42

Re: Zagraniczny oddział spółki

Post autor: Daria-97 »

W kancelarii Grabowski i Wspólnicy pracują radcy i adwokaci doskonale znający się na prawie spółek. Warto kierować się ich radami szczególnie przy różnego rodzaju procesach. Są profesjonalni i mają wieloletnie doświadczenie.
Awatar użytkownika
powabna
Posty: 186
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:00

Re: Zagraniczny oddział spółki

Post autor: powabna »

Akurat ja jeszcze aż tak dużo nie wiem i na ten moment skupiam się przede wszystkim na tym, aby w ogóle założyć moją pierwszą spółkę. Bardzo fajnie na stronie https://3obieg.pl/jak-zalozyc-spolke-z- ... -po-kroku/ zostało opisane to w jaki sposób należy to zrobić aby wyszło to dobrze.
gumiś

Re: Zagraniczny oddział spółki

Post autor: gumiś »

Tutaj https://asiw.pl macie namiar na kancelarię, która specjalizuje się w prawie gospodarczym. Oferują wsparcie w procesach przekształcenia spółek czy też związanych z aportem przedsiębiorstwa lub zorganizowanej części przedsiębiorstwa do spółek. Myślę, że warto skorzystać z ich pomocy.
ODPOWIEDZ