Sprzedaż internetowa

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
hermana
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 15:09

Sprzedaż internetowa

Post autor: hermana »

Witam kobietki :) Jedną z moich pasji jest rękodzieło, a że mam w tym duże doświadczenie to postanowiłam przerodzić moje hobby w biznes. Założyłam działalność gospodarczą, ale chciałabym swoje wyroby sprzedawać online, dlatego też przyda mi się pomoc kogoś, kto stworzy mi sklep online. Co myślicie o agencji Perspektiw? Słyszałyście o nich?
Awatar użytkownika
miloslawa85
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2020, 10:54

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: miloslawa85 »

Ekipa z agencji Perspektiw tworzy nie tylko świetne sklepy internetowe, ale i profesjonalne strony WWW dla firm. Są kompleksowi, elastyczni i co najważniejsze działają zgodnie z oczekiwaniami klienta, dlatego współpracuje się z nimi naprawdę przyjemnie. Polecam:)
madziuśka

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: madziuśka »

Jeśli chodzi o sklep internetowy - bardzo dużym zaufaniem obdarzyłam firmę https://byfehu.art/ i uważam, że to była najlepsza decyzja.
Aśka

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: Aśka »

Jak najbardziej jest to świetna sprawa i jeszcze lepiej jeśli mamy możliwość prowadzenia sprzedaży za granicę do innych krajów Unii Europejskiej. na pewno jest przy tym więcej pracy i obowiązkowo musimy również mieć numer EORI. Właśnie dlatego ja także chcę na zagraniczne rynki zacząć sprzedawać.
Awatar użytkownika
vitadella
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:14

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: vitadella »

W dzisiejszych czasach wiele interesów przeniosło się do internetu,nie wszystkim się udało wypłynąć na szerokie wody,nie wszyscy się odnaleźli w nowej rzeczywistości. Każdy jednak kto, chce walczyć o swoją firmę,swoją pozycję w sieci sklepów internetowych,powinni skorzystać z pomocy,wsparcia i rad Wojtka Trochimowicza https://trochimowicz.com/integracja-skl ... -poradnik/
Zajmuję się on kompleksową automatyzacją sprzedaży internetowej, doradza firmom e-commerce, które chcą zautomatyzować swoje procesy i szybko skalować sprzedaż internetową.
Stomag

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: Stomag »

Jak najbardziej uważam ze sprzedaż internetowa jest o wiele bardziej opłacalna, więcej osób zdecydowanie może u nas zrobic zakupy. Teraz jest wiele możliwości aby taki sklep założyć. Warto próbować swoich sił.
Awatar użytkownika
Bebina
Posty: 101
Rejestracja: 30 lip 2019, 21:59

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: Bebina »

Zgadzam się to bardzo dobry pomysł, założenie sklep właśnie w sieci. Można to zrobić na platformie Redcart, moja koleżanka ma tam sklep i chwali sobie. Aby zwiększyć sprzedaż warto zdecydować się na moduł ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ Mają bardzo korzystne warunki współpracy.
wojteek

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: wojteek »

W poszukiwaniu profesjonalnych akcesoriów do nurkowania trafiłem na stronę https://nurkowy.com.pl/ i muszę przyznać, że jestem zachwycony jakością produktów oraz przystępnymi cenami.
Arturr66

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: Arturr66 »

Rozważanie warsztatów sprzedażowych jako elementu strategii rozwoju działu sprzedaży firmy może być bardzo korzystne. Warsztaty ze sprzedaży stanowią interaktywną formę szkolenia, która pozwala pracownikom na praktyczne doskonalenie swoich umiejętności w obszarze sprzedaży. W ramach tych warsztatów można skupić się na różnych aspektach sprzedaży, takich jak techniki negocjacji, budowanie relacji z klientem, czy prezentacja produktów czy usług.
ODPOWIEDZ