Sala konferencyjna

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
alga
Posty: 85
Rejestracja: 19 mar 2019, 11:17

Sala konferencyjna

Post autor: alga »

Jestem na etapie poszukiwania sali konferencyjnej - na terenie Warszawy czy Lublina najchętniej. Planuję wydarzenie na ok. 150 osób więc zależy mi na dobrych warunkach dla gości. Oczywiście bardzo ważny jest standard miejsca. Znalazłam hotel http://www.inbetween-hotel.pl/ , który prezentuje się bardzo ładnie, a i ma dobre zaplecze do organizacji wydarzeń biznesowych. Jakie miejsca Wy polecacie na konferencję?
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 354
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Sala konferencyjna

Post autor: tormund93 »

Jeżeli szukacie dobrze wyposażonej sali konferencyjnej to polecam wam Trzy Róże: http://www.trzyroze.pl/. Nie tylko ze względu na fakt bardzo fajnej sali konferencyjnej ale też jest tam bardzo dobre jedzenie i pokoje hotelowe. Jeżeli szukacie miejsca na kilkudniowe szkolenie to jest to bardzo trafny wybór. Okolica jest również bardzo fajna, więc szczerze wam polecam sprawdzić.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Sala konferencyjna

Post autor: debramorgan »

Znacie jakieś dobre firmy szkoleniowe poza organizacją sali konferencyjnej? Moja znajoma poleca mi firmę Projekt Gamma i przyznam wam szczerze, że jesteśmy zainteresowani szkoleniem z zakresu: team building. Przyznam szczerze, że bardzo ciekawy temat i mam nadzieję, że ktoś z was cokolwiek wie w tym zakresie. Proszę o pomoc :D
Awatar użytkownika
lilla
Posty: 125
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:11

Re: Sala konferencyjna

Post autor: lilla »

Nie pomogę, bo jestem z Wrocławia, ale koniecznie sprawdź nagłośnienie przed wyborem. Nauczony doświadczeniem i tak zawsze jeżdżę ze swoim https://www.skleptonsil.pl/zestawy-nagl ... e,c36.html
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Sala konferencyjna

Post autor: renia »

Jeśli chcecie dobrze wyposażyć sale konferencyjną, to na pewno tutaj https://kupkrzeslo.pl/pl/c/Krzesla-Konferencyjne/67 warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem w ofercie różnego typu krzesła konferencyjne. Jest w czym wybierać. Myślę, że warto zawsze inwestować w jakość. Krzesła mają nie tylko ładnie wyglądać, ale również być wygodne.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Sala konferencyjna

Post autor: Sara »

Taka sala konferencyjna powinna być przede wszystkim odpowiednio wyposażona. Na pewno przydadzą się na niej tablice do pisania. Widziałam, że można je niedrogo zamówić na przykład w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... ne-180x120. Polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Sala konferencyjna

Post autor: Halinka »

Niedługo nasza firma będzie organizowała specjalne szkolenia i są nam potrzebne sale konferencyjne blisko poznania . Myślałam nawet o ofercie biura nieruchomości Luvena, bo ma do wynajęcia właśnie takie pomieszczenia. Odznaczają się wysokim standardem pod względem wyposażenia, więc mogłby by spełnić nasze oczekiwania. Zastanawiam się jednak czy ktoś Was korzystał z takiego wynajmu. Jeśli tak to podzielcie się ze mną uwagami.
Awatar użytkownika
eustachysikorska
Posty: 86
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:46

Re: Sala konferencyjna

Post autor: eustachysikorska »

Szkolenie w dobrze przygotowanej do tego sali konferencyjnej, jak najbardziej powinno odbywać się w sposób profesjonalny, jeśli mamy do czynienia z firmą, która faktycznie jest w stanie zorganizować usługę na tym poziomie. Na pewno nie bez znaczenia ma położenie danej sali - wszystko po to, aby spotkanie czy event zorganizować w jak najbardziej dogodnym miejscu.
Awatar użytkownika
eustachysikorska
Posty: 86
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:46

Re: Sala konferencyjna

Post autor: eustachysikorska »

Przy organizowaniu eventów firmowych, zawsze korzystam z oferty https://meetingart.pl/oferty/integracje/. Nigdy nie było żadnych kłopotów i każdy event był całkowicie udany :D Super sprawą jest także to, że mają w ofercie gry integracyjne dla pracowników. Polecam każdemu, kto chce mieć udane wydarzenie.
Baśka

Re: Sala konferencyjna

Post autor: Baśka »

Tak samo termin, jak i miejsce odgrywają duże znaczenie. Myślę, że prócz odpowiedniego wyposażenia, przestrzeni czy lokalizacji, znaczenie ma również odpowiednia obsługa, jak i jedzenie. To wszystko zapewni https://nadmorski.pl/ . Poza tym możliwość rezerwacji noclegów na miejscu podnosi prestiż imprezy.
ODPOWIEDZ