Pomysł na nowy biznes

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Wiesław

Pomysł na nowy biznes

Post autor: Wiesław »

Chciałabym kompletnie zmienić swoje życie. Właśnie rozstałam się z mężem, wcześniej pracowaliśmy razem. Oczywiście szef zachował się bardzo ok, ale ja mimo to nie chcę zostać w firmie, za dużo wspomnień. Pomyślałam że trzeba coś w życiu zmienić i postanowiłam zostać
Wacław

Re: Pomysł na nowy biznes

Post autor: Wacław »

Rozpoczęcie działalności nigdy nie jest łatwe. proces. Tutaj zawsze będziesz potrzebować bookkeeping in poland. Bardzo trudno jest to zrobić samemu, bez specjalnego wykształcenia. Dlatego radzę skontaktować się ze specjalistą, aby później nie mieć żadnych problemów.
Żaneta23

Re: Pomysł na nowy biznes

Post autor: Żaneta23 »

Ja myślałam o biznesie związanym z rolnictwem. Akurat trochę artykułów czytałam na ten temat, a konkretnie na temat ochrony upraw. Bardzo fajne informacje znalazlam np. tutaj https://gliwiceonline.pl/2018100497738/ ... ungicydach. Warto zajrzeć jak jesteście rolnikami.
uluś88

Re: Pomysł na nowy biznes

Post autor: uluś88 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w samorozwoj? Jest to dla mnie bardzo wazne,poniewaz w czasach pandemii nieco się podłamałam i nie inwestowałam w siebie. Co sądzicie o tym https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Pomysł na nowy biznes

Post autor: Sara »

A czy są tutaj jakieś osoby, które prowadzą duże przedsiębiorstwa? Jeśli tak, to czy pamiętacie o tym, żeby regularnie wykonywać w nich audyt energetyczny? Ja czytałam o tym ostatnio na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ebiorstwa/. Firma Efektywniej z Wrocławia to jedna z firm, która może dla Was taki właśnie audyt wykonać ;)
ODPOWIEDZ