Polecam to biuro rachunkowe!

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
Wampirra
Posty: 41
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:54

Polecam to biuro rachunkowe!

Post autor: Wampirra »

Dzień dobry! Gorąco zachęcam do zapoznania się z stroną https://ksiegowa-halinow.pl/ . Zajmuje się prowadzeniem uproszczonej księgowości, pełnej księgowości i innymi. Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego to dobrze trafiłeś!
Awatar użytkownika
henia
Posty: 33
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:36

Re: Polecam to biuro rachunkowe!

Post autor: henia »

A jak oni sobie nie poradzą z jakimś zagadnieniem to wybierz doradztwo księgowe Warszawa, które oferuje http://www.vattax.pl/doradztwo-ksiegowe/. Ogromne doświadczenie, aktualna wiedza i sprawność w działaniu - tak w skrócie można ich opisać.
Awatar użytkownika
mahala
Posty: 140
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Polecam to biuro rachunkowe!

Post autor: mahala »

Z tego co ja słyszałam, to biuro księgowe Otwock https://www.peter-green.com/ cieszy się naprawdę dobrymi opiniami. I nic dziwnego, usługi księgowe są na najwyższym poziomie, a to nie cały zakres jaki oferują. Pomagają także w samym starcie firmy, w przygotowaniu dokumentacji czy pozyskaniu funduszy unijnych
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Polecam to biuro rachunkowe!

Post autor: Sara »

A co robicie, aby zmniejszyć w Waszej firmy koszty związane z księgowością? My na przykład wdrożyliśmy elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, i takie koszty spadły u nas aż o 23% ;) Naprawdę było warto ;)
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 59
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:49

Re: Polecam to biuro rachunkowe!

Post autor: agus123 »

Dla mnie dobre biuro rachunkowe to takie, które działa online. Są oprogramowania takie jak np. https://mb24.pl w którym komunikacja z klientem działa poprzez portal. Samo biuro rachunkowe może operowac dzięki programowi takimi funkcjami jak fakturowanie, prowadzenie kadr i płac i rozliczanie z ZUS. Dzięki działaniu online można poszerzyc pole działania firmy.
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 136
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:32

Re: Polecam to biuro rachunkowe!

Post autor: Mary Jane »

Korzystanie z tego typu pomocy jest niezwykle przydatne. Prowadzenie firmy to w końcu często spory stres i masa rzeczy które trzeba załatwiać. Jak szukacie kogoś, kto zajmie się dla was sprawami kadrowymi to polecam zajrzeć na https://bpion.pl/place-i-administrowanie-kadrami/.
ODPOWIEDZ