Podatki w firmie a biuro rachunkowe?

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Podatki w firmie a biuro rachunkowe?

Post autor: Linda »

Czy ogarnianie takich kwestii lepiej zlecić w takim biurze?
Tutaj http://www.union.katowice.pl/ widziałam takie biuro rachunkowe z Katowic.
Na ich stronce można sobie dokładniej sprawdzić jaki zakres pomocy oferują.
Może to jest jakieś rozwiązanie? Chyba lepiej tak to ogarnąć, niż próbować robić to samodzielnie zupełnie się na tym nie znając?
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Podatki w firmie a biuro rachunkowe?

Post autor: Sara »

A skoro już o biurach rachunkowych i księgowości mowa, to co roicie, aby zmniejszyć w Waszej firmie koszty prowadzenia księgowości? Mi ostatnio obiło się o uszy, że decydując się na wdrożenie w firmie systemów od http://www.primesoft.pl/ służących między innymi do elektronicznego obiegu dokumentów, można takie koszty zmniejszyć nawet o 23%. Wiedzieliście o tym?
Awatar użytkownika
Helcia
Posty: 152
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:21

Re: Podatki w firmie a biuro rachunkowe?

Post autor: Helcia »

W kwestii doradztwa podatkowego polecam współpracę z www.biuroenigma.pl. Rzetelni i uczciwi, a ponadto nie pobierają wygórowanych opłat za usługi. Korzystałam z ich pomocy już kilkakrotnie i za każdym razem byłam usatysfakcjonowana.
ginamó

Re: Podatki w firmie a biuro rachunkowe?

Post autor: ginamó »

Zupełnie nie ma sensu zajmować się tym na własną rękę, także odezwij się do sprawdzonego biura rachunkowego. Zadania w postaci prowadzenia ksiąg podatkowych czy czy przychodów i rozchodów powierzyliśmy do https://www.bartiz.pl/oferta/ksiegi-podatkowe . To faktycznie ma sens! Spisali się niezwykle sprawnie, szybko i na czas a przecież o to nam chodziło. Prawidłowe podejście do klienta.
Fiśka

Re: Podatki w firmie a biuro rachunkowe?

Post autor: Fiśka »

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej w zakresie podatków to w mojej opinii zdecydowanie warto zastanowić się w takim razie nad odwiedzeniem portalu https://yummymummyideas.pl/ na którym znajdziecie mnóstwo konkretnych podpowiedzi w artykule: Zryczałtowany podatek dochodowy – co to?, czy również Kiedy płacimy podatek od umowy o dzieło? Warto się do tego odpowiednio przygotować i co najważniejsze zaplanować pod względem terminów, jak i budżetów.
junior

Re: Podatki w firmie a biuro rachunkowe?

Post autor: junior »

Słyszałam, że rejestracja działalności gospodarczej dla twórców OnlyFans jest niezbędnym krokiem do prowadzenia legalnej działalności. Na stronie https://podatkionlyfans.pl/rejestracja-dzialalnosci/ znajdziesz szczegółowe wskazówki, jak zarejestrować swoją działalność. Przeczytaj, jakie dokumenty są wymagane i jakie kroki należy podjąć, aby spełniać wszystkie formalności.
ODPOWIEDZ