Pakiet medyczny

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
ostrowa
Posty: 86
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:55

Pakiet medyczny

Post autor: ostrowa »

Witam was. :) Posiadam własną firmę i myślę nad wykupieniem pakietu medycznego dla moich pracowników. Znalazłam ciekawą ofertę: pakiety medyczne Wrocław i myślę, że jest to opłacalne. Co wy na to? :)
Awatar użytkownika
tracja
Posty: 75
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:15

Re: Pakiet medyczny

Post autor: tracja »

Dobry pomysł, też kiedyś miałam opiekę medicover w firmie i byłam bardzo zadowolona ale zmieniłam pracę i mój obecny pracodawca tego nie zapewnia. Nie chciałam tracić tak dobrej opieki medycznej więc wykupiłam sobie pakiet medyczny Medium na własną rękę, nie jest drogi a na moje potrzeby idealny
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Pakiet medyczny

Post autor: sampre »

Zajrzyjcie sobie do KDB Pomoc https://kdbpomoc.pl na pewno znajdziecie u nich odpowiedni, najlepszy dla siebie pakiet :) (ubezpieczenie w Polmed)
Awatar użytkownika
pomorzanka
Posty: 35
Rejestracja: 17 maja 2019, 23:36

Re: Pakiet medyczny

Post autor: pomorzanka »

U nas w firmie od września przeszliśmy pod opiekę medicover. Do tego co pisała wczesniej @tracja dodam, ze duży plus pakietów od nich to dostepność placówek w różnych regionach Polski. Firma działa ogólnopolsko, mamy swoich ludzi regionalnych od Pomorza po Śląsk - dostep do stałej opieki w kazdym regionie kraju do dla naszych ludzi duży atut
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Pakiet medyczny

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli szukacie pakietu medycznego, to powinniście zajrzeć na https://mediccentre.pl/, gdzie macie do wyboru kilka różnych pakietów medycznych lux med, dzięki którym będziecie mieli dostęp do wielu specjalistów z różnych dziedzin w Waszym mieście i to bez kolejek.
Awatar użytkownika
Grucha94
Posty: 126
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Pakiet medyczny

Post autor: Grucha94 »

Właśnie dlatego warto zawsze dobierać takie ubezpieczenia, które najlepiej wpisują się w Wasze potrzeby. Jeśli nie macie doświadczenia w takich kwestiach, to na pewno warto zajrzeć do https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ Takie rankingi mogą być dla Was niezwykle pomocne w podjęciu idealnego rozwiązania dla siebie. Czuję, że w ten sposób będzie Wam zdecydowanie prościej odnaleźć taką polisę, która w pełni Was zadowoli. Warto się dobrze nad tym zastanowić, bo od tego zależy Wasze ubezpieczenie.
oleńka34

Re: Pakiet medyczny

Post autor: oleńka34 »

Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego prywatnego warto mieć wykupiony, mamy wtedy dostęp do specjalistów bez kolejek i do wielu przychodni. Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie możecie zobaczyć jaką ofertę na takie ubezpieczenie wam dadzą, będzie atrakcyjna.
małusz

Re: Pakiet medyczny

Post autor: małusz »

sampre pisze: ↑27 sty 2020, 22:51 Zajrzyjcie sobie do KDB Pomoc https://kdbpomoc.pl na pewno znajdziecie u nich odpowiedni, najlepszy dla siebie pakiet :) (ubezpieczenie w Polmed)
Bardzo ciekawe - uważam że warto wybrać najlepszy możliwy pakiet. Zdecydowanie można skorzystać z pomocy takich firm / brokerów jak https://ubezpieczenieonline.com.pl/ którzy zawsze z chęcią Ci pomogą.
ODPOWIEDZ