Odpady niebezpieczne

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:56

Odpady niebezpieczne

Post autor: grann »

Wiem, że w niektórych firmach, w tym w mojej, powstają odpady niebezpieczne. Do niech nie wystarczy ktoś, kto te odpady przyjmie, musi się nimi tarze zająć od innej stroi i je unieszkodliwić. My do tego zadania zatrudniliśmy firmę EKOPROD z Koskowic http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci, która działa na terenie Legnicy. To rzetelna firma, odbierają, unieszkodliwiają, ale też i utylizują nasze odpady, przy tym działają legalnie, mają korzystne ceny, są całkowicie profesjonalni. Świetnie się spisują, polecam.
baśkowa

Re: Odpady niebezpieczne

Post autor: baśkowa »

Też miałam problem z odpadami niebezpiecznymi w firmie... Na szczęśćie trafiłam na https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ i współpracujemy już jakiś czas. Wektorsc bez problemu wywozi różnego rodzaju odpady i radzi sobie z czyszczeniem kanalizacji przemysłowej.
Maryśka8

Re: Odpady niebezpieczne

Post autor: Maryśka8 »

Też ostatnio miałam problem z odpadami niebezpiecznymi i zamówiłam w końcu ten produkt: beczka 60l metalowa OH w sklepie Eco 24. Sprawdził się świetnie, zabezpieczył znajdujące się w nim substancje przed wchodzeniem w jakiekolwiek reakcje chemiczne - a dokładnie o to mi chodziło. Jeżeli więc macie podobny problem to serdecznie polecam ;)
emilka

Re: Odpady niebezpieczne

Post autor: emilka »

Ostatnio słyszałam, ze https://odbiorydomowe.pl/ to firma oferująca profesjonalne usługi związane z odbiorem elektrośmieci w okolicach Warszawy. Dzięki ich usługom mieszkańcy mogą łatwo pozbyć się niepotrzebnych sprzętów elektronicznych, dbając jednocześnie o środowisko. To wygodne i ekologiczne rozwiązanie dla osób, które chcą odpowiednio utylizować zużyte urządzenia.
ODPOWIEDZ