Jakie konto bankowe wybrać ?

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
Liwi7
Posty: 73
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:30

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Liwi7 »

Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie osobistym z pełną obsługą internetową, możliwościami robienie przelewów w kraju i za granicę z dobrym przelicznikiem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach. Trochę o tym poczytałam na https://konto-w-banku.pl/ i zastanawiam się nad NestBankiem co radzicie ?
Awatar użytkownika
FelippO
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:17

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: FelippO »

Jak najbardziej jest ogromny wybór pod tym względem. Nie ciężko coś znaleźć na ten temat.
Dobra nauka, miłościwy panie: nie dość jest mówić, trzeba jeszcze mówić, jak należy.
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: sopelek »

To było dla mnie spore wyzwanie, teraz bowiem na rynku są do wyboru setki ofert i nie tak łatwo się w tym odnaleźć. Stopniowo jednak udało mi się dokonać odpowiedniej selekcji ofert na stronie https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-osobistych i ostatecznie wybrałam konto oszczędnościowe dla siebie. Ma ono całkiem fajne warunki, mozecie wejść na stronkę i sobie o wszystkim doczytać.
Awatar użytkownika
aero
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:46

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: aero »

A co jeżeli chodzi o bezpieczne wypłacanie gotówki z bankomatów? Macie jakieś konkretne porady w tym zakresie? Ja czytałem ten artykuł https://www.banki24.com.pl/bezpieczne-w ... bankomatu/ i znam się na tym jak mało kto.
Żaden mężczyzna nie miał tak mało czasu i nie dał mi tak wiele.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 95
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że najlepiej poradzić się znajomych bądź rodziny - i założyć w banku jaki polecą jeśli są zadowoleni.To samo gdy szukasz konta studenckiego - warto porozmawiać może z rodzicami i zapytać czy w ich banku nie oferują takiego konta.Najlepsze konto dla studenta z reguły jest najbliżej.Warto o tym pamiętać ,choć w necie można znaleźć porównywarkę kont studenckich - można skorzystać z tego narzędzia.
ODPOWIEDZ